MATSURI

Szkoły językowe

Gdańsk, Lęborska 9

Język chiński (1) Gorąco polecam! Uczyłam się języka również w innych szkołach, jednak nie... S. Doskonała szkoła języków obcych dla wymagających :) (1) W szkole uczę się już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Lektorka języka... Maria リンダ先生はすごいです! (1) Wspaniałe miejsce do nauki języka. Lektorka z pasją przekazuje wiedzę i... Adi
Matsuri - najlepsza szkoła w Trójmieście (1) Matsuri to jedna z lepszych szkół w Trójmieście, w której nauczane są języki... Shizu Chiński naprawdę dla każdego (1) Polecam tę szkołę dla wszystkich, którzy mają ochotę nauczyć się języka... Monika Tylko jedna taka szkoła w Trójmieście! (1) Właśnie zaczęłam naukę w Matsuri i jestem pod wrażeniem zaangażowaniem... Aneta Najlepsza szkoła języków orientalnych w Trójmieście!!! (1) Rewelacyjna szkoła z klimatem i wspaniałymi, zaangażowanymi nauczycielami!... Dorota jezyk japonski (1) Matsuri to najlepsza szkola w ktorej czlowiek moglby zaczac swoja przygode z... Pawel Japoński w Matsuri jest wspaniały (1) Kurs języka japońskiego w szkole Matsuri jest naprawdę godny polecania.... nat Miejsce warte polecenia (1) Jest to szkoła, którą zdecydowanie należy polecić wszystkim chcącym poznać... Jakub Kudła nauka Japońskiego (1) naprawdę super zajęcia - polecam każdemu natalka84 Polecam wszystkim! (1) Języka japońskiego uczę się w szkole Matsuri od około trzech lat. Mogę... Hanna J. Język japoński (1) Duża oferta - kursy dla osób na każdym poziomie nauki. Bardzo dobre podejście... Lina Japoński (1) Bardzo mili i przyjaźni, a przede wszystkim doświadczeni nauczyciele !!! Ceny... Zbyszek J. japoński (1) Uczęszczam na kurs japońskiego i mogę śmiało polecić wszystkim chcącym się... Ania J. koreański & j. japoński (1) W Matsuri uczę się języka koreańskiego oraz japońskiego. Lektorzy z obu... Katarzyna Kurs języka Japońskiego (1) Rewelacyjna szkoła. Szkoła ma fajny klimat, wnętrze jest wystylizowane... Łukasz j. chiński (1) Polecam wszystkim zajęcia z j. chińskiego. Prowadzi je bardzo miła lektorka,... Laura Pijanowska nauka języka koreańskiego (1) Wspaniała atmosfera zajęć, fachowość i rzetelność. Tymi trzema słowami można... natka kurs jezyka koreanskiego (1) Zaczalem uczyc sie tego języka dla rozrywki. Jednak po paru miesiącach nauki... balcerek