MATSURI

Szkoły językowe

Gdańsk, Lęborska 9

Magdalena - opinia (1) Matsuri to z pewnością świetne miejsce dla osób chcących nauczyć się języka.... Magdalena Eva - opinia (1) Bardzo serdeczna obsługa klienta, zaangażowani i świetni nauczyciele.... Eva Łukasz Wasak - opinia (2) Fajna szkoła. Co sobie cenie to wszyscy nauczyciele mieszkali wcześniej w... Łukasz Wasak
Agnieszka - opinia (1) W Matsuri panuje przyjemna atmosfera i azjatycki klimat. Jest też cicho i... Agnieszka Dorota Paszek - opinia (1) Z usług szkoły Matsuri korzystam od wielu lat. Dzięki profesjonalizmowi,... Dorota Paszek Ania - opinia (1) Zajęcia z języka japońskiego rozpoczęłam z ciekawości, chęci nauczenia się... Ania Oliwia - opinia (1) Na korepetycje z języka japońskiego pierwszy raz zapisałam się około 2 lata... Oliwia Natalia - opinia (1) Świetna szkoła, uczęszczam już kilka lat na język japoński. Jestem bardzo... Natalia Karolina - opinia (1) Do szkoły zapisałam się już dawno temu. Z czystym sumieniem mogę ją polecić.... Karolina Karolina - opinia (1) W szkole Matsuri uczę się już siedem lat, z czego przez cztery chodziłam na... Karolina Klajssa Jacek - opinia (1) Ze szkołą Matsuri miałem pierwszą styczność 4 lata temu kiedy zafascynowany... Klajssa Jacek Marta - opinia (1) Matsuri to niezwykła szkoła języków orientalnych. Już sam wystrój szkoły... Marta Agnieszka - opinia (1) Polecam naukę w szkole Matsuri :) Nauczyciele posiadają dużą wiedzę oraz mają... Agnieszka Język Japoński (5) Wysoka jakość usług. Nauczyciele posiadają BARDZO dużą wiedzę na temat języka... Marek Polecam (1) Gorąco polecam! Ada to najlepsza lektorka jaką miałam, nie każdy ma do tego... Paula Polecam (1) Jestem w trakcie kursu i jestem bardzo zadowolona, wykładowca bardzo ciekawie... Marta Polecane gorąco :) (1) Szczerze polecam to miejsce :) Na zajęciach panuje święta atmosfera, dzięki... Tatiana Najlepsza szkoła do nauki języka japońskiego! (1) Moja przygoda ze szkołą zaczęła się ponad rok temu na kursie wakacyjnym,... Karolina Koreański (1) Doskonały lektor, fajna atmosfera, miła szkoła LauriX Bardzo fajna szkoła (1) Szkołę tę mi poleciła znajoma i nie zawiodłam się. Pierwsze miłe zaskoczenie... Magda