MATSURI

Szkoły językowe

Gdańsk, Lęborska 9

Agnieszka - ocena (1) Świetni nauczyciele. Doskonały poziom nauczania i kompetencji. Kultura,... Agnieszka Amelia - opinia (1) Super szkoła,lektorzy bardzo mili i z pomysłem na lekcję.Bardzo podoba mi się... Amelia Kasia - opinia (1) Bardzo przyjazna, a zarazem profesjonalna szkoła. Nauczyciele są mili i... Kasia
Kuba - opinia (1) Super atmosfera i nauczyciele Kuba mama Mai - opinia (1) Bardzo polecam! Moja córka rok temu zapisała się na koreański od podstaw.... mama Mai Oskar - opinia (1) Studiuje chiński już drugi rok. Cierpliwość nauczycieli bardzo pomaga w... Oskar Martyna Formela - opinia (1) Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście. Zaczynam dopiero praktyki a... Martyna Formela Kasia - opinia (1) Bardzo konkretna i solidna firma. Super kontakt. Pani Linda bardzo miła i... Kasia Wojciech - opinia (1) Świetna kadra, wysoki poziom nauczania. Szkoła zapewnia dużo materiałów do... Wojciech Joanna - opinia (1) Niezwykle przyjazna atmosfera powoduje, że nauka jest tam przyjemnością. Mamy... Joanna Paweł - opinia (1) Gorąco polecam tą szkołę! Profesjonalni lektorzy, wysoki poziom nauczania i... Paweł H.C. - opinia (1) Doskonala szkola jezykowa,oferujaca nauke jezykow orientalnych. Piekna... H.C. Sylwia - opinia (1) Super szkoła. Serdecznie polecam lektorzy mają świetne podejście do ucznia Sylwia Ola - opinia (1) Świetna szkoła do nauki języków orientalnych! Piękny wystrój pomaga wczuć się... Ola Ewa K - opinia (1) Świetna szkola językowa. Bardzo kompetentni lektorzy. Ewa K KaSi - opinia (1) Napewno wrócimy i będziemy polecać! KaSi Marcin - opinia (1) Super podejście kadry i wystrój po którym można się poczuć jak w Japonii.... Marcin Hala - opinia (1) Zajęcia super, merytoryczne, ciekawe, atmosfera też super! Hala Kuba - opinia (1) W szkole uczą osoby, które są zaangażowane w rozwój swoich uczniów. Materiał... Kuba Mama Natalki - opinia (1) Piękny lokal blisko mojego domu.Zapisałam córkę na angielski i... Mama Natalki