MATSURI

Szkoły językowe

Gdańsk, Lęborska 9

Z takimi ludźmi to do Azji, a nawet na księżyc! (1) Niesamowici ludzie, praktycy (co jest niezwykle istotne), robiący to, co jest... Sandra Świetna szkoła! (1) Największą zaletą jest podejście nauczycieli, z którymi można porozmawiać i... Dominik Aleksandrowicz Bardzo polecam szkołę Matsuri :) (1) Bardzo polecam szkołę języków orientalnych, bardzo mili lektorzy z ogromną... Paulina
Najlepsza szkoła języków orientalnych (1) Wspaniali lektorzy, którzy są w pełni zaangażowani w swoją pracę. Zajęcia... Dorota M Najlepsza szkoła języków orientalnych w Trójmieście! :) (1) Bardzo serdecznie chciałabym polecić wszystkim tę szkołę. Osobiście uczę się... Justyna Najlepsza szkoła języka japońskiego na Pomorzu (1) Jeśli chodzi o j. japoński, to zdecydowanie najlepsza szkoła na Pomorzu :-)... Sev super szkoła dla chcących nauczyć się języków orientalnych (1) najlepsza szkoła językowa w jakiej miałem okazję się uczyć. szczególnie... michal Język Japoński (1) Od dłuższego czasu interesowałam się Japonią zarówno kulturą jak i językiem a... Kamila Zawsze! (1) Zawsze chciałam się uczyć języka japońskiego, a teraz dzięki lektorce mam... Dominika Język japoński (1) Nie mam porównania do innych szkół języków azjatyckich w bliskim obszarze,... Marta Jezyk chiński (1) Jeśli ktoś jest zainspirowany Azją, ich kulturą, językami to uważam, iż jest... Daria Polecam naukę w szkole Matsuri. (1) Świetna atmosfera, która sprawia, że człowiek chce się uczyć. Lektorzy,... Michalina Polecam naukę j.koreańskiego (3) Bardzo dobra szkoła. Lektor prowadzi ciekawie zajęcia, opowiada też o... ka Język koreański ^_^ (1) Naukę koreańskiego chciałam rozpocząć zaraz po tym jak odkryłam jaki to... Joanna W. Język chiński (1) Polecam naukę języka chińskiego w tej szkole. Zróżnicowane zajęcia,... Hanna Polecam! (1) Uczę się języka japońskiego od 2 lat i bardzo dużo się nauczyłam. Zajęcia są... karo Świetna szkoła (1) Matsuri jest fantastyczną szkołą, której klimat czuć już od samego wejścia.... Aiden Szkoła Matsuri jest jedyna w swoim rodzaju! (1) Najlepsza szkoła, na jaką można kiedykolwiek natrafić! Niesamowita lektorka,... Reo Fantastyczna szkoła ;D (1) Pierwsze moja myśl, zaraz po wejściu do środka to "Ale tu jest super".... ルキ Chiński i japoński - rewelacja! :) (1) Chodzę do Matsuri na oba języki i jest rewelacyjnie! Dzięki wspaniałemu... Natka :)