Cecylia - opinia (1) Współpraca z Panią Magdaleną Brajczewską to czysta przyjemność. Pełen... Cecylia Damian - opinia (1) to tak w skrocie profesjonalnie i miło szesc gwiazdek jak najbardziej sie... Damian Jakub - opinia (1) Poprosiłem Panią Magdę o wykonanie sesji zdjęciowej mojego apartamentu. Efekt... Jakub
Wiktoria - opinia (1) Współpraca przebiegła sprawnie, szybko i miło. Polecam :) Wiktoria Barbara - opinia (1) Z olbrzymią przyjemnością dziękuję i polecam agencję nieruchomości Pani... Barbara Grzegorz L. - opinia (1) Pełen profesjonalizm, pomoc na każdym etapie procesu: szukania najemców,... Grzegorz L. Iwona Ciesielska - opinia (1) Zdecydowanie polecamy Panią Magdalenę wszystkim poszukującym Agencji... Iwona Ciesielska Natalia - opinia (1) Szybka, profesjonalna pomoc w znalezieniu najemcy. Dziękuję Natalia Piotr - opinia (1) Kupowałem dom poprzez posrednictwo Pani Magdaleny Brajczewskiej. Cała... Piotr Alina Maria - opinia (1) Ze wpółpracy z panią Magdaleną , jestem bardzo zadowolona . Profesjonalność... Alina Maria Katarzyna i Marek - opinia (1) Mieszkamy w Niemczech, szukaliśmy osoby, która zajmie się sprzedażą naszego... Katarzyna i Marek Ava - opinia (1) Pani Magda zapewnia bardzo profesjonalne wsparcie. Jest osobą zaangażowaną i... Ava Aneta - opinia (1) Profesjonalizm, kompleksowa obsługa, dyspozycyjność, dyskrecja i takt. Pani... Aneta Roman - opinia (1) Treść opini o MB Nieruchomosci mogłaby być bardzo dluga , ale powielałbym... Roman Anatol - opinia (1) Polecam Panią Magdę z całego serca. W naszej współpracy była bardzo... Anatol Rodosław - opinia (1) Bardzo polecam usługi agencji pani Magdaleny Brajczewskiej. Kompleksowo... Rodosław Izabela - opinia (1) Profesjonalizm, rzetelne podejście i niezwykła skuteczność. Świetny kontakt z... Izabela Edyta - opinia (1) Witam,Pani Magdalena Brajczewska jest najlepszym agentem od nieruchomości... Edyta Karolina - opinia (1) Pełen profesjonalizm, wspaniała współpraca z panią Magdą. Polecam. Karolina Tomasz L. Gdynia Wiczlino - opinia (1) W pełni polecam współpracę z panią Magdaleną Brajczewską. Bardzo dobry... Tomasz L. Gdynia Wiczlino