Kalina - opinia (1) Pani Magda jest wspaniałą osobą,kompetentna, konkretna zawsze uśmiechnięta,... Kalina Tina - opinia (1) Pani Magdalena MB Nieruchomosci jest zdecydowanie jednym z najlepszych... Tina Dorota - opinia (1) Gorąco polecam współpracę z MB Nieruchomości. Pani Magda jest profesjonalna,... Dorota
Kasia i Łukasz - opinia (1) Współpraca z Panią Magdą spełniła wszystkie nasze oczekiwania. To był strzał... Kasia i Łukasz Patrycja i Dawid - opinia (1) Bardzo cieszymy się, że spotkaliśmy Panią Magdalenę na naszej drodze -... Patrycja i Dawid Marcin - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Magdaleną. Pomogła mi w... Marcin Ola - opinia (1) Nie zakupiłam mieszkania u p. Małgorzaty, ale mogę śmiało ocenić ze to... Ola Karolina - opinia (1) Kupno mieszkania z pomocą pani Mady było samą przyjemnością, pomimo braku... Karolina Marta Kowalska - opinia (1) Bardzo profesjonale podejscie do klienta. Pani Magda jest osoba spokojną,... Marta Kowalska Martyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Magdą. Bardzo profesjonalne i... Martyna Aleksandra - opinia (1) Pełen profesjonalizm i ogromna życzliwość Pani Magdaleny powoduje niesamowitą... Aleksandra Izabela - opinia (1) Zdecydowanie polecam Biuro P.Magdy przede wszystkim kieruje się dbałością o... Izabela Joanna i Pedro - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Magdaleny Brajczewskiej w prowadzeniu... Joanna i Pedro Jan Stefański - opinia (1) Bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa. Pani Magda jest miłą i kontaktową... Jan Stefański Alicja - opinia (1) Polecam! Pani Magda przedewszystkim niesamowita jest .Inteligetna mądra... Alicja Jarek - opinia (1) Bardzo profesjonalnie doradztwo. Gorąco polecam. Jarek Pat - opinia (1) Szybko, sprawnie i konkretnie! Pełny profesionalizm, dyspozycyjność i rzadko... Pat Pawel - opinia (1) Wyjątkowo sprawna i efektywna obsługa. Wynik lepszy od zakładanego. Pawel Hanna - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa w zakresie zakupu w domu. Pod kątem wiedzy... Hanna Marzena i Tomek - opinia (1) P. Magdalena pomogła nam najpierw wynająć a po dłuższym czasie sprzedać nasze... Marzena i Tomek