Sławomir i Marlena - opinia (1) Bardzo polecamy współpracę z Panią Magdą. Jest bardzo profesjonalną, rzetelną... Sławomir i Marlena Kamila Stankiewicz - opinia (1) Pani Magda jest osoba bardzo przystępna, sympatyczna a przede wszystkim... Kamila Stankiewicz Magda - opinia (1) Polecam biuro! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i dbałość o klienta. Magda
M - opinia (1) Biuro godne polecenia. Pani Magda pomogła z wszystkimi formalności, zwróciła... M Artur Szybalski - opinia (1) Duże doświadczenie, znajomość rynku oraz zagadnień prawnych . Bardzo... Artur Szybalski Roman Małkowski - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panią Magdą. Połączenie... Roman Małkowski Joanna Milancej - opinia (2) Biuro MB polecili nam nasi znajomi. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy... Joanna Milancej Anna Szwejk - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa, stały kontakt, poczucie bezpieczeństwa i... Anna Szwejk Magdalena - opinia (1) Mial przyjemnosc trafic na biuro MB przy zakupie domu. Pani Magdalena... Magdalena Gabriela Kaniewska - opinia (1) Poznałam Biuro MB Nieruchomości-Brajczewska jako osoba kupująca mieszkanie... Gabriela Kaniewska Dorota - opinia (1) Bardzo polecam Biuro Nueruchomości MB Brajczewska które reprezentuje p.... Dorota Miriam - opinia (1) Bardzo polecam Panią Magdalenę za jej profesjonalizm i osobiste... Miriam Michał - opinia (1) Bardzo polecam współprace z Panią Magdaleną. Podczas zakupu mieszkania byłem... Michał maja - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa, rzetelna firma. Polecam! maja A.M. - opinia (1) Pani Magdalena z całą pewnością jest profesjonalistką. Działa szybko i... A.M. Polecam (2) Z Pania Magdalena dokonalam sprzedazy mieszkania, kupna domu oraz sprzedazy... Magdalena Zdecydowanie na TAK! (2) Panią Magdę znaleźliśmy w internecie, poszukując jak najlepszego agenta do... Rodzina P. Profesjonalistka (2) Szukalismy biura nieruchomosci do sprzedazy mieszkania w Gdyni. Zaczelismy... Jerzy Z całego serca polecamy (1) Wybraliśmy mieszkanie idealne dla nas, spełniające wszystkie nasze... Katarzyna i Łukasz Polecam ! (1) Musiałem sprzedać mieszkanie w Gdyni, niestety przebywam na stałe za granicą.... Mateusz