Michał - ocena (1) W życiu miałem przyjemność współpracować z kilkoma doradcami nieruchomości,... Michał Alexandra - ocena (1) Współpraca z Panią Magdaleną to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm... Alexandra Tomek B - ocena (1) W pełni profesjonalna obsługa, bardzo dobry kontakt z Panią pośrednik.... Tomek B
Hanna Pach - ocena (1) Bardzo miła i fachowa pomoc przy sprzedaży mieszkania. Serdecznie polecam! Hanna Pach Nina Krata - ocena (1) Bardzo serdecznie polecam Panią Magdalenę! Pełen profesjonalizm i... Nina Krata Sylwia Głowacka - ocena (1) Przemiła , kompetentna , ułatwiła i umiliła cały proces sprzedaży !! Gorąco... Sylwia Głowacka Beata - ocena (1) Bardzo dziękuję za pomoc przy zakupie mieszkania! Pani Magda oferuje... Beata Marcin i Kasia - ocena (1) Współpraca z Panią Magdaleną Brajczewską to czysta przyjemność. Pełen... Marcin i Kasia Beata i Jerzy - ocena (1) Miły profesjonalizm. Dużo tematów związanych ze sprzedażą ogarniętych... Beata i Jerzy sylwiazarek@op.pl - ocena (1) Biuro Nieruchomości Pani Magdaleny Brajczewskiej to niezwykle profesjonalne,... sylwiazarek@op.pl Anna - ocena (1) Pani Magdalena jest bardzo profesjonalna i rzetelna w przeprowadzaniu... Anna Maksymilian - ocena (1) Przyjaciółka poleciła mi panią Magdalenę Brajczewską do sprzedaży mojego... Maksymilian Marcin - ocena (1) Bardzo polecam usługi Pani Magdaleny. Za każdy razem kiedy kontaktowałem się... Marcin Arkadiusz - ocena (1) Świetny kontakt, wszystko załatwione sprawnie i szybko. Zdecydowanie polecam... Arkadiusz Małgorzata - ocena (1) Ważne decyzje w życiu, a do takich należy zakup mieszkania, chcemy podejmować... Małgorzata Aleksandra i Maciej - ocena (1) Powiedzieć pełen profesjonalizm połączony z ogromnym zaangażowaniem w... Aleksandra i Maciej Piotr - ocena (1) Pełen profesjonalizm, dbałość o najmniejsze detale, a przy tym ciepło i luz.... Piotr Marta - ocena (1) Z całym sercem mogę polecić współpracę z Panią Magdalena. Osoba z ogromną... Marta Beata Kosiacka - ocena (1) Bardzo polecam usługi p. Magdaleny. Jestem pod ogromnym wrażeniem... Beata Kosiacka Agata - ocena (1) Wysokiej klasy obsługa. Bez najmniejszych kłopotów, szybko i profesjonalnie... Agata