Dobry fryzjer (1) Szczerze polecam. Usługa wykonana fachowo. Halina Men (1) Fryzjer godny polecenia, przyjazny i po sąsiedzku, elastyczny grafik i miła... S Nie polecam (1) Nie polecam, opóźnienia, brak jakiejkolwiek informacji o tym na wstępie,... Mmmm
dobry fryzjer (1) pan Grzegorz może nie czaruje klienta, ale fach w reku ma. Piszę to na... Malgorzata Szybko i nic więcej (1) Strzyżenie męskie w niecałe 15 minut - jedyny plus. Poza tym standard obsługi... QualityFirst nie polecam... (3) Dziś byłam u fryzjera, strzygł mnie pan. Wczoraj umówiłam się na dziś, ok -... XXX Sławomir - opinia (1) Dzisiaj dwukrotnie umawiałem się na proste strzyżenie. Najpierw kazano mi... Sławomir zaczynam zmieniać zdanie na temat tego salonu (1) Do Atelier trafiłam z polecania szwagierki ponad 4 lata temu. Na początku... Amelia Polecam (1) Skorzystalam z usługi koloryzacji, wykonywała ja Pani Beata, przesympatyczna... Iwona POLECAM (1) Polecam. Od roku jestem stałym klientem. Ceny są jak najbardziej ludzkie.... T Polecam (1) Witam. Z usług tego salonu korzystałam kilkakrotnie. Zawsze wychodzę... Magda jeszcze raz super (1) kolejny raz super strzyżenie, kolor no i klimat, rozmowy z panią Beatą... zadowolona klientka SUPER jak zawsze :) (1) Kolejny raz skorzystałam z usług fryzjerskich w tym salonie. Jak zwykle Pan... Joanna REWELACJA !!! (1) Po tylu wizytach mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Grzegorz jest... Agnieszka Super! (1) Pan Grzegorz jak zwykle spisał się rewelacyjnie! Włosy podcięte,... Stała klientka super fryzurka która olśniłaa wszystkich (1) po raz pierwszy się wybrałam o tego salonu i nie żałuję. Pan Grzegorz robił... zachwycona klientka TAK (1) Obawiałam się przedłużać włosy w "nowym" dla mnie miejscu - zupełnie... Maria TRAGEDIA!! NIE POLECAM!! (2) Zachęcona dobrymi opiniami na portalu Trójmiasto, stwierdziłam, że odwiedzę... Madlena Super (1) Wybrałam się ze śmiałą decyzją całkowitej zmiany wizerunku. I udało się,... Zadowolona klientka zadowolona klientka - opinia (1) polecam salonik mały ale jest w nim atmosfera obsługiwała mnie mila pani... zadowolona klientka