Mikołaj - ocena (1) Polecam biuro, a szczególnie współpracę z Panem Danielem. Mieszkanie zostało... Mikołaj Kaja - ocena (1) Polecamy biuro a szczególnie Panią Natalię Banach, już kiedyś byliśmy blisko... Kaja Pawel K. - ocena (1) Super współpraca Szybko, miło, sprawnie i profesjonalnie. Pawel K.
Jędrzej Chyc - ocena (1) Marta Petterson z Magic House jest na ten moment najlepszym pośrednikiem... Jędrzej Chyc P.H. - ocena (1) Sprzedażą mieszkania zajmował się Pan Daniel. Bardzo szybko zaczął... P.H. Katarzyna - ocena (1) Zakup pierwszego mieszkania zakończył się pełnym sukcesem dzięki... Katarzyna Maciej - ocena (1) Serdecznie dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie w proces zakupu mojego... Maciej P.H. - ocena (1) Sprzedażą mieszkania zajmował się Pan Damian. Bardzo szybko zaczął... P.H. Bożena - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem Magic House. Wysoko oceniam... Bożena Maciej Dubrawa - ocena (1) Zakup pierwszego mieszkania jest dużym wyzwaniem jednak dzięki pomocy oraz... Maciej Dubrawa Kamil - ocena (1) Gorąco polecam Biuro nieruchomości Magic House a w szczególności pana... Kamil Wer Du - ocena (1) Pełen profesjonalizm. Prezentacja trwała wystarczająco długo, aby można było... Wer Du M.Łukaszyk - ocena (1) Polecam Pana Radka. Pełen profesjonalizm, pełna wiedza w temacie, życzliwość,... M.Łukaszyk Agnieszka - ocena (1) Profesjonalna obsluga klienta i personalne podejscie. Transakcja przebiegla... Agnieszka Maksym Bojcheniuk - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z Pana Norberta który przeprowadził nas przez cały... Maksym Bojcheniuk Mariusz 63 - ocena (1) Sprzedaż mieszkania.Moim pośrednikiem był p.Dawid Sobiecki.Zaoferowal mi... Mariusz 63 Jakub Kosmalski - ocena (1) Dziękujemy Panu Danielowi Szymańskiemu za profesjonalną pomoc w szybkim... Jakub Kosmalski Emil - ocena (1) Wspaniała współpraca z Panią Izabelą, jak najbardziej polecam, pełen... Emil Spoza Gdańska - ocena (1) Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani Joannie Król za miłe i... Spoza Gdańska PG - ocena (1) Gorąco polecam Magic House, profesjonalne , sprawne działanie z pełnym... PG