Marta - ocena (1) Zdecydowanie polecam biuro nieruchomości pani Ilony Majewskiej. Pełen... Marta Marcin Goliński - ocena (1) Pani Ilona pomogła mi sprzedać mieszkanie w Gdyni. Mieliśmy bardzo dobry... Marcin Goliński KM - opinia (1) Zakup nieruchomości z pomocą p. Ilony to czysta przyjemność Wszystko... KM
Aleksandra - opinia (1) Świetny kontakt, profesjonalizm działania, skuteczność, bezpieczeństwo... Aleksandra Władysława - opinia (1) Polecam bardzo serdecznie Pośrednika nieruchomości Panią Ilonę Majewską. Pani... Władysława Remigiusz - opinia (1) Szybka i profesjonalna opsłóga polecam Remigiusz Roman Braczkowski - opinia (1) Pani Ilona jest bardzo operatywna i inteligentna i znajaca dobrze swoja... Roman Braczkowski Marcin L. - opinia (1) Bardzo dobra obsługa, dyspozycyjność i rzetelna porada. Jestem bardzo... Marcin L. Barbara - opinia (1) Pani Ilona Majewską jest profesjonalnym agentem nieruchomości, nie tylko z... Barbara Aleksandra i Tomasz - opinia (1) Z całego serca polecamy Biuro Nieruchomości Pani Ilony Majewskiej. Pani Ilona... Aleksandra i Tomasz Dorota - opinia (1) Współpraca z Panią Iloną to czysta przyjemność. Bardzo doceniam jej... Dorota Ryszard Ł. - opinia - opinia (1) Dziękujemy Pani Ilonie za szybką, bezproblemową, a co najważniejsze... Ryszard Ł. - opinia Piotr K. - opinia (1) Dziękuję p. Ilonie za profesjonalną i skuteczną obsługę transakcji sprzedaży... Piotr K. BJ - opinia (1) Pani Ilona to rzetelna, miła, kontaktowa i znająca się na swojej pracy osoba.... BJ Radosław R. - opinia (1) Dziękujemy od serca Pani Ilonie Majewskiej za pomoc w błyskawicznej sprzedaży... Radosław R. Andrzej P. - opinia (1) Polecam Panią Ilonę Majewską jako pośredniczkę w obrocie nieruchomościami.... Andrzej P. Agata - opinia (1) Kupiłam mieszkanie za pośrednictwem Pani Majewskiej. Była to skomplikowana... Agata Daniel - opinia (1) Zdecydowanie polecam usługi Pani Majewskiej. Jest bardzo zaangażowana w swoją... Daniel Barbara i Boguslaw - opinia (1) Ostatnio kupilismy mieszkanie z oferty biura nieruchomosci Majewska. Pani... Barbara i Boguslaw Artur - opinia (2) Serdecznie polecam współpracę z Panią Iloną Majewską wszystkim, którzy... Artur