Eastend

Obuwie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 569

Marta - opinia (1) Czuję się w obowiązku napisać opinię o sklepie, gdyż krąży o nim wiele tych... Marta Monika - opinia (1) Niestety ale nie polecam, wręcz przestrzegam aby nie robic zakupów w tym... Monika Kinga - opinia (1) nie polecam. towar za 600 zł uszkodzony, a obsługa ma klienta gdzieś.... Kinga
jz - opinia (1) zakup obuwia w sklepie internetowym. Reklamacja zaczyna być problemem.... jz Olek - opinia (1) Firma się rozwija, zmienia asortyment - idą z duchem czasu. Extra!;) Olek Basia - opinia (1) Super sklep! Kupuję tu od lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam! :) Byłoby... Basia karol Arendt - opinia (1) Super sklep....jedyny z Martensem w 3 City.....Szeroka oferta.Mieli nawet... karol Arendt Linda - opinia (1) Fajny sklep, miła obsługa, z reklamacjami nigdy nie miałam problemu, dlatego... Linda Dział reklamacji - porażka (1) Bardzo dziwne podejście do klienta. Reklamacja odrzucona z powodu złego... Michał Tragiczny proces reklamacji i jakość obuwia (1) Postawa sklepu w trakcie reklamacji obuwia to jedna wielka farsa. Orzeczenie... Bartek Świetny sklep dobre ceny !!! (1) Polecam ten sklep! Norbert Gierczk Reklamacja butów (1) Nie ma takiej niskiej oceny bo jedna gwiazdka to za dużo dla tego sprzedawcy.... aramejczyk najgorszy sklep z butami jakikolwiek można znaleźć w internecie (2) Obsługa jest miła jedynie do czasu zakupu, potem już jest tylko gorzej.... zawiedziony REKLAMACJA standardowo ODRZUCONA (1) Przestrzegam przed kupnem obuwia w tym sklepie ze względnu na proces... Pan Punkty rabatowe to żarty (1) Za zakupy dostaje się punkty rabatowe, ale są one tylko na nie przecenione... Pankracy Fatalna jakość butów, obsługa dno (1) Kupiłam tam 5 par, z czego 3 się rozwaliły po kilku miesiącach chodzenia,... Sylwia Odradzam!!!! Pomocne przy reklamacji! (1) Do wszystkich reklamujących: Niecały rok temu zakupiłam w tym Sklepie... Dżasta Dżasta SUPER SKLEP i OFERTA. (1) W ostatnim okresie czasu dokonałem w Sklepie ''Eastend'', zakupu kilku par... A N D R Z E J To są jakieś jaja (1) Zakupiłem u nich parę adidasów po miesiącu rozwalił się, zaznaczam, że nie... Piotr Reklamacje to dramat (1) Wszystko dobrze do momentu wady towaru, właściciele zapomnieli, że nie tylko... luk