obsługa fatalna (1) jeden sprzęt-problemy przy reklamacji, inny sprzęt -problem ze zwrotem... Agnieszka Odradzam zakupów w Saturnie (1) Nie respektują umowy gwarancji. Odradzam zakupów w Saturnie Leszek Bardzo wulgarni sprzedawcy (1) Nie polecam,11-01-17r ok 15.00 odwiedziłem market, chciałem kupić telewizor,... przem
Usługi fotograficzne (1) Polecam korzystanie z usług fotograficznych w Saturnie, najszybciej,... K Przestrzegam przed zakupem z montazem w Saturnie!!! (4) W grudniu ubieglego roku kupilam pralke wraz z montazem. w Satrnie w Galerii.... Ewa Saturn Galeria Bałtycka Gdańsk (2) Dzien dobry wszystkim Pragne podzielic sie swoim przykrym doswiadczeniem z... Kinio Nieuczciwi sprzedawcy w saturn gdańsk (2) Ostrzegam przed kupnem w Saturn Gdańsk.W czsie prezentacji telewizora i... Nowy Saturn - reklamacja (12) Witam ponownie wyruszam do sklepu mieszczącego w galerii bałtyckiej... Mariuszarkady nie kupujcie w Saturn Gdańsk !!! (9) Dzisiaj kupiśmy drukarkę ( a dokładnie urządzenie wielofunkcyjne) Hp C5380 w... Asia G Nie polecam (1) Obsługa jest niemiła i niezbyt chętna do pomocy. Przykładowo wczoraj byłem... Niezadowolony klient Porażka (1) Kupiłam tam pralkę dokładnie w niedzielę 28.09 i sfinansowałam również jej... Karolina ciekawe (2) żadnych opini ??? o waszym sklepie ??? pewnie wszyscy klięci super mega... jan podziękowanie (1) Serdecznie dziękuję wspaniałej obsłudze w Saturn Gdansk. To mili i przyjaźnie... Monika rtv to jakiś żart (2) 1.oszuści zawyżanie cen żeby zrobić potem promocję 2. pani na hi-fi żenada... zawiedziony do pana" co wy piszecie" (1) Człowieku, ja naprawdę wątpie, że Ty jesteś tu 7 dni w tygodniu, ponadto... częsty Klient do pana "co wy piszecie" (1) zly dzien owszem rozumiem kazdemu sie moze trafic sam nawet takie miewam ale... dx54 jest ok (1) z tych wszystkich dużych sklepów tylko tu nie nabijają w butelkę Adam klient - opinia (1) OSZUKUJA LUDZI !!! Personel nastawiony na sprzedaz uzywanego /naprawianego... klient ŻENADA (1) OBSŁUGA TO JAKAŚ MASAKRA!!! WOLĄ ZAJMOWAĆ SIĘ INNYMI RZECZAMI NIŻ POMOCĄ... niezadowolony klient OBSŁUGA TO ŻART (1) Obsługa w tym sklepie to jakiś żart. Dziś chciałam zakupić dwa kable (audio i... Małgorzata