Obsługa (1) Kilkukrotnie byłem obsługiwany przez Panią Annę Kosińską i za każdym razem... Tamara i Dariusz Szaniawscy niezbyt fajne miejsce (1) niezbyt mi się podobało, jak na takie agresywne reklamy, jak tam jest... Agnieszka Bardzo słaba obsługa sklepu (1) Obsługa niestety pozostawia bardzo dużo do życzenia. Reklamacja przebiega w... Szymon
Bardzo duży wybór płyt winylowych w świetnych cenach (1) Jestem mile zaskoczony bardzo dużym wyborem płyt winylowych w świetnych... Krzysiek Wyścig szczurów czyli pracownik miesiąca? (1) Witam, W sobotę zakupiliśmy telewizor w tym sklepie i wszystko byłoby dobrze,... Hanka Media Markt olewanie klienta (1) Dlaczego Media Markt może przyjmować wielokrotnie do reklamacji ten sam... Mariusz Brak klimatyzacji (1) Duszno, parno, pracownicy pod koniec dnia widać że już tak zmęczeni że im się... Emila ok (1) info w gdansku idealne. w porownaniu do infolini ogolnopolskiej Dawid Brak obsługi, fatalna polityka firmy, nie chcą sprzedać towaru (2) Kilkanaście dni temu ok. godz. 20 pojawiliśmy się w Media Markt w celu zakupu... Andrew OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA (1) Nie chce wdawać się w szczegóły, ale bardzo żałuję że dokonałem zakupu... qwerty Polecam salon w Oliwie (1) Moja opinia dotyczy obsługi w salonie Media Markt w Gdańsku Oliwie.... Małgorzata Trudno reklamować cokolwiek w Media Markt (2) Pierwszym problemem jest sam kontakt. Kiedy coś kupujesz, przyjaźni ludzi... Michael ... (5) Sklepy mediamarkt kilka dni przed promocją "bez vatu " podwyższają... KLIENT Podwójne pobranie (2) 22.10.2012 w markecie Madia Markt w Gdańsku Matarni dokonałem zakupu za... J.P. Lipa (3) W obecnym MM w Gdansku nie ma juz ludzi ktorzy posiadaja wiedze i sa... Norsk Obsługa beznadziejna (2) Kupiłem już tam sporo rzeczy i zawsze coś jest nie tak z osobami... Nikodem Wietrzenie magazynow (1) Ale ściema !! otworzyli drzwi na przestrzał i wietrzą z stęchlizny Blue Rey... miś potraktowano mnie jak złodzieja, jestem zbulwersowana, zszokowana i domagam się przeprosin (4) W niedzielę 17 sierpnia o godz. 12,10 kupowałam aparat telefoniczny. Przy... Wanda Klęska. (5) Kupiłem w tym sklepie twardy dysk. Nie otrzymałem do niego ani karty... Lolek Media markt = drożyzna! (2) 1. SE XPERIA X10 w MM Gdańsk kosztuje bez abonamentu 2350 zł. Takiego... Michał