Metamorphosis

Makijaż permanentny

Gdańsk, Ignacego Krasickiego 9/2

Magdalena R - ocena (1) To niesamowite, jak precyzyjnie i profesjonalnie wykonano ten zabieg,... Magdalena R Dominika - ocena (1) Super salon, fajny wystrój, miła obsługa. Usługi w pełni profesjonalne, duże... Dominika Natalia - ocena (1) Korzystam systematycznie, bardzo polecam. Rodzinna atmosfera :) Natalia
agnieszka - ocena (1) Super obsługa, niskie ceny, efekty bardzo fajnie i widoczne. agnieszka Marzena - ocena (1) Nie mogę wyrazić mojego zachwytu w stosunku do efektu makijażu permanentnego... Marzena Martyna Wolak - ocena (1) Po zabiegu efekt jest bardzo widoczny i zdecydowanie zgodnie z moimi... Martyna Wolak Monika - ocena (1) Dziękuje! Usta wyszyły rewelacyjnie, super salon i wspaniała obsługa! Wrócę... Monika Angelika - opinia (1) Polecam salon i Panią Monikę z całego serca! Super profesjonalne podejście,... Angelika Ewa Zapędowska - opinia (1) Metamorphosis to miejsce godne polecenia! Do makijażu permanentnego ust i... Ewa Zapędowska Anna - opinia (1) Gorąco polecam. Zabieg wykonany profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona z... Anna Weronika - opinia (1) Przesympatycznie już od samego wejścia! Pełen profesjonalizm! Pani Karolina... Weronika Zegarmistrz - opinia (1) Całkowity profesjonalizm,mam piękne usta bez powiększania.Polecam Zegarmistrz Lalka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Pani Monika jest cudowna. Spokojna,wszystko mi... Lalka Polecam! (1) Serdecznie Polecam, pełny profesjonalizm Paulina Profesjonalny makijaż z klasą,który polecę każdej kobiecie szukającej klasycznej i subtelnej elegancjii (1) U Pani Karoliny z usług korzystam od 5 lat już w zasadzie odkąd zaczęła... Monika Rewelacja,pełen profesjonalizm (1) Polecam wszystkim salon Pani Karoliny.Brwi zrobione rewelacyjnie.Pani... Katarzyna Polecam! (1) 2miesiace temu robilam u Pani Karoliny makijaz brwi i ust. Balam sie gdyz byl... Sylwia Gorąco polecam. (1) Jestem świeżo po wykonaniu makijażu permanentnym brwi.Pełen profesjonalizm ze... Anna Idealnie wyglądająca poprawka ust i brwi (1) Do Pani Karoliny trafiłam miesiąc temu skuszona dobrymi opiniami w... Katarzyna Najlepsza w trojmiescie ! (1) Witam serdecznie :) chciałabym jeszcze raz podziękować P. Karolinie za ta... Karolina