To są jakieś żarty.... (1) Nic nie zapowiadało nadchodzącej katastrofy, był słoneczny dzień i chciałem... Dodo Dno i metr mułu (2) Mieszkam w Trojmieście od kilku lat od czasu do czasu bywam na molo poza... Piotr Sopocianka - opinia (1) Mieszkam z rodziną w Sopocie, więc wchodzę na Molo za darmo. Muszę jednak... Sopocianka
:) (1) polecam Mar_aj rozczarowanie. (3) Cena? nie, dziękuję. Rozumiem, że utrzymanie molo jest kosztowne, ale w... ana Sopockie atrakcje za drogie (1) Faktem jest, ze ani w zeszlym roku ani w tym szalu turystycznego nie bylo.... elnina Wejsciowka na molo (1) Patrze na obraz kamery http://www.task.gda.pl/uslugi/stream/kamera_sopot_molo... elnina rozczarowanie (1) Jestem sopocianinem niestety mieszkającym od lat w Krakowie. Molo pamiętam z... czesław no szału nie ma... (1) Ogólnie 7PLN za przejście przez drewniany pomost z desek w kolorze szarym po... Marek niefajne panie w kasie i pan dyrektor marcin, ktory nie rozumie podtawowoych standardow obslugi klienta (3) jestem bardzo rozczarowana paniami sprzedajacymi bilety na molo,które są... Justyna MOLO W SOPOCIE (1) Śmieszne jest dla mnie, że bilet na molo kosztuje 7 zł . A ulga tylko do 16... Gall Anonim Cena z kosmosu (1) Ktoś chyba zamienił się z małpą na rozumy (nie obrażając małp) 7zł za bilet... Rozgoryczona wejście na most płatne? (1) he he dziwne to aby przejść sie po deskach trzeba płacic kolejki... nana Fantastyczne miejsce (1) Molo w Sopocie jest cudownym miejscem polecam wszystkim, aby tam pojechali.... Wróbelek świetny kururt (1) Sopot jest pięknym miastem do wypoczynku i zwiedzania wanda wawro miejsce atrakcyjne (2) Warto odwiedzić lecz ostatnio molo wymaga ogromnych remontów:) Eliza