Piotr - opinia (1) Nie polecam lunet na molo. Tylko jedna z trzech działała...kasa stracona. Piotr Paula - opinia (1) Zawsze chętnie przyjeżdżamy do Sopotu i odwiedzamy Molo, dzieciaki uwielbiją... Paula Aleksandra - opinia (1) szkoda, że płatne, ale rzeczywiście piękne i warte sprawdzenia. Aleksandra
Monika - opinia (1) Jak co roku odwiedziłam Sopot w majówkę.Molo jak zawsze zachwyca... Ma... Monika GDA - opinia (1) Cisza, spokój, szum morza, piękne jachty ... GDA Patryk z łodzi - opinia (1) Ochrona Grom kasuje 30zl za osobę za wejscie na molo nocą, tak bylo wczoraj. Patryk z łodzi as - opinia (2) Wejście - ceny z kosmosu. Atrakcja mierna gdy się jest n-ty raz. as Fantastyczne miejsce (1) jestem pierwszy raz w Sopocie i bardzo mi się podoba, z pewnością i wrócę tu... Korn tur32 - opinia (1) byłem z rodziną w majówkę, zimni ale w słońcu molo super sie prezentuje,... tur32 Miałem ochotę zobaczyć Molo (1) Na tym się skończyło, nie przyszło mi do głowy , że za coś takiego pobiera... Łukasz platna toaleta na molo (1) czy molo powinno byc platne to juz kwestia dyskusyjna, bo przyznam ze malo... rozczarowana Tragedia (2) Cena kompletnie niewspółmierna do atrakcji. Wielkie kolejki do kasy. Samo... mz Stopa w stopę (1) Na molo byliśmy poza sezonem, więc na szczęście nie było ani tłumów, ani... mollin bez sensu (1) tragedia zdzierstwo bilet rodzinny obniżka o 1 zł no po prostu super!!! Damian Molo "przyjazne dla zwierząt" (1) Brak możliwości wejścia na Molo z psem - dlaczego ?!!! Uczcie się od innych... PiotrK Małgorzata - opinia (1) Koszt biletu budzi (delikatnie mówiąc) zdziwienie. Skuszeni slawą sopockiego... Małgorzata Sopockie Okno Na Horyzontu Kres (1) Czy masz trudności z wyświetleniem tej wiadomości e-mail? Kliknij... Bogdan Maciej Pruszak Molo w Sopocie (1) Fajne molo. Ciesze się, że takie mamy i możemy się nim cieszyć. Jednak chyba... Adriana wysoka cena biletów wstępu na Molo (2) Jestem mieszkańcem Zakopanego,uważam że cena za wstęp na molo 7,00 PLN to... Karol Pozytywne zaskoczenie (1) Brawo Sopot!!! Myślę że wejście na Molo jest za tanie. Rozsądna cena za osobę... Katowicki Centuś