Milena - opinia (1) Baaardzo polecam tę szkołę! Uczęszczałam do Moose w Białymstoku. Poziom... Milena Piotrb - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z poziomu nauczania w tej szkole. Lektor dopasowany... Piotrb Kamila - opinia (1) Zajęcia w szkole Moose ma mój 8letni syn. Przyjeżdża do nas pani lektor... Kamila
Majka - opinia (1) Uczyłam się angielskiego w tej szkole - jestem bardzo zadowolona!... Majka Jedna z lepszych szkół na rynku (1) Naprawdę bardzo polecam Moose z Gdańska. Uczę się już od prawie roku i... Robert A Polecam. (1) Uczyłem się z żoną prze dwa lata przygotowując się do wyjazdu za granicę.... Ziemiec Fajnie :) (1) Bardzo nam się podobała nauka w Moose. Przygotowaliśmy się do wyjazdu i... Marek Bardzo Polecam (1) Od początku tego roku uczę się języka hiszpańskiego i jestem bardzo, bardzo,... DAGMARA bardzo polecam (1) Szkola godna polecenia. Koncze nauke po prawie 3 latach i wyjezdzam za... kkon jesteśmy zadowoleni (1) Uczymy się z mężem od dwóch lat - tak dla siebie, żeby móc się porozumieć... mrągowska przedłużyłam (1) Pracuję w korpo, więc musiałam się podciągnąć z językiem, a trochę pokpiłam... tocha podoba mi się! (1) Bardzo wygodna i przyjemna forma nauki. Jestem bardzo zadowolona z... anna.p Godna polecenia dla doroslych i dla dzieci (1) Korzystałam z kursu w Moose w pracy w ramach dofinansowania z pracy, po roku... jola zaspa swietna szkola (1) Żegnam się z Moose po trzech latach nauki. szkole oceniam bardzo dobrze... kowal Polecam! (1) Jestem bardzo zadowolona z oferty szkoły. Uczę się dwóch języków, kompetencje... aga w porządku (1) Dla mnie kontakt z biurem bez zarzutu Lekcje ustalałam bezpośrednio z... Paulina uczeń - opinia (1) Szkoła jest naprawdę spoko, a próbowałem przedtem kilka innych w Trójmieście,... uczeń Nie polecam!!!!!!!!!!!! (2) niestety nie jestem zadowolona z usług Moose. Trafiłam na złą lektorkę. Nie... Niezadowolona Polecam! wszystko ok (1) Bardzo fajna i elastyczna szkoła. Dostosowują się mocno do potrzeb ucznia.... bogusia lekcje (5) a mi się nie podobało w Moose to, że podpisując umowę jako nauczycielka w... eks