Tomasz - opinia (2) ogólnie wszystko oki...,fachowa i kompleksowa obsługa... Tomasz Magda - opinia (2) Miła i profesjonalna obsługa na każdym poziomie. Magda Sławek - opinia (2) Polecam salon bardzo serdecznie, miła obsługa, proces zakupu auta odbył się... Sławek
Oleksandr - opinia (2) Wysoki profesjonalizm,obsługa na wysokim poziomie ,szczególne podziękowania... Oleksandr Mirosław i Barbara - opinia (2) Znakomite wyczucie potrzeb klienta planującego kupno nowego samochodu przez... Mirosław i Barbara Mariusz - opinia (2) Nie zawiodłem się w żadnym aspekcie podczas zakupu Suzuki S-crossa.... Mariusz Jan Szymkiewicz - opinia (2) Transakcja zakupu samochodu Suzuki vitara 1,4 D hybrid prowadzona była... Jan Szymkiewicz Krzysztof Aleksandrowicz - opinia (2) Bardzo miła i profesjonalna obsługa Pana Jarosława Matyszewskiego. Krzysztof Aleksandrowicz Marek - opinia (2) Jestem bardzo zadowolony z obsługi salonu Suzuki , a w szczególności z... Marek Jan - opinia (2) Moja wizyta w tut.salonie Suzuki Motor Centrum przebiegła pomyślnie. Na... Jan Adam Dąbkowski - opinia (2) Obsługa miła, ceny przystępne. Nowe auto robi wrażenie. Myślę, że będzie... Adam Dąbkowski AS - opinia (2) Profesjonalnie, miło i sprawnie. Niezmiennie wysoki poziom. Polecamy AS Raist - opinia (2) Pomijając kwestię, że wszystko z samochodem ok i akurat w serwisie usterki... Raist Marek - opinia (2) Obsługa klienta perfekcyjna ,zaangażowanie p.Piotra w sprawach sprzedaży... Marek Michał Ścibisz - opinia (2) Mój pierwszy Suzuki, ale kolejny Japończyk, na których nigdy się nie... Michał Ścibisz Katarzyna - opinia (1) Miłe zaskoczenie podejściem do klienta. Pełny profesjonalizm wszystkich... Katarzyna WS - opinia (1) Był to mój pierwszy kontakt z tym Salonem. Jak najbardziej pozytywny.... WS Dariusz - opinia (1) Od dziesięciu lat serwisujemy Suzuki Jimny w Motor Centrum Gdańsk. Obsługa... Dariusz Jan B. - opinia (1) Profesjonalne podejście do klienta. Cierpliwość i uprzejmość Pana Jarosława... Jan B. Ryszard Tomaszek - opinia (1) Pracownik salonu Suzuki Pan Piotr Gajewski w sposób profesjonalny a... Ryszard Tomaszek