Ryszard Tomaszek - opinia (1) Pracownik salonu Suzuki Pan Piotr Gajewski w sposób profesjonalny a... Ryszard Tomaszek MSzym - opinia (2) Wizyta w serwisie to totalna porażka. Obsługa po niżej przeciętnej. To nie... MSzym Marek - opinia (1) super,bardzo miła obsługa,fachowe doradztwo Marek
Asia - opinia (1) Miła obsługa, rzetelnie, na czas, profesjonalne podejście specjalisty ds.... Asia Henryk - opinia (1) Obsługa salonu zasługuje na moją pochwałę. Henryk Krzysztof Ka - opinia (1) Los tak zarzadził, że z dnia na dzień zostaliśmy bez auta. Twierdze, że skoro... Krzysztof Ka Rafał - opinia (1) Miła obsługa i udany zakup.Duże podziękowania dla Pana Piotra ,który z dużym... Rafał Danuta Czarnecka - opinia (1) super! Miło, sympatycznie,kompetentnie Danuta Czarnecka Jacek - opinia (1) Właściwe i rzadko spotykane podejście Zgłosiłem się do serwisu bez umówienia... Jacek Ireneusz - opinia (1) Ciekawa oferta za rozsądną cenę, miła i fachowa obsługa. Ireneusz lech - opinia (1) Nie ma o czym pisac , nalezy przyjsc i samemu sie przekonac , a na pewno... lech Jak Suzuki, to tylko tam! (1) Jeszcze tak ładnego maila po zakupie nowego samochodu nie dostałam, jak dziś,... KasiaKP Suzuki (1) Tylko dzięki kompetencji i wiedzy pani Iwony zdecydowałem się na kupno... Andrzej Motor-Centrum Suzuki (1) Z całą pewnością głównym atutem salonu jest kompencja i zaangażowanie p.... Tomasz Super (1) Wszystko bardzo dobrze działa w tym salonie, widać że zespół jest... Janusz Romuald Tobolski - opinia (1) Zakup to czysta przyjemność. Bardzo miła obsługa. Romuald Tobolski Włodzimierz - opinia (1) Miesiąc temu zakupiłem samochód SX-4 S-Cross. Wszystkie formalności zostały... Włodzimierz Suzuki SX4 Scross (1) Salon,obsluga cena oraz jakosc oceniam bardzo pozytywnie i szczerze polecam... Marek Szybko i sprawnie (1) Szybko sprawnie profesjonalnie Rajmund i Stanisława Szulborscy Polecam w 100 % (1) Profesjonalna obsługa z p. Piotrem na czele , rzetelność i uczciwość to... Rajmund i Stanisława Szulborscy