Nigdy więcej (1) Tragiczna jakość wyświetlania filmów. Cześć scen tak ciemna, że nie widać... Pawle porażka (1) Byłam wczoraj na seansie o 13:25 - Czwarta władza. Za bilet ze zniżką dla... grendel Żenada (1) Idę sobie do kina we wtorek, na spokojnie, a przy kasie okazuje się,ze nie... Zbulwersowana klientka
Marnie (1) Generalnie marnie. Oszczednosci doprowadzone do absurdu. Nie bylem tam od 2... Widz Wciaz żenada (1) Po kilku latach mojej nieobecnosci w multikinie w Gdyni nadal bez zmian.... BvB Zimno !!! (1) w sali zimno jak nie wiem, siedziałam owinięta szalikiem i nakładałam kurtkę zniesmaczona ;)) (1) Poszukuje Pana który był na filmie pt.pitbul w niedzielę 10.04 zajmował... Iza Gdzie ogrzewanie???!!!! (1) Jakaś kpina, w kinie zimno, cały film przesiedziałam w kurtce i szaliku....... aga opinia (1) Głośność skandaliczna, zwłaszcza reklam!!! Gdzie odpowiedzialność za dobre... EB Do dyrekcji multikina (3) Nie rozumiem tego upierania się przy wersji 3D. To powinna być opcja a nie... Piotr W. Wszystko ok. (1) Przydałby się generalny remont, ale kino jak kino.. Miło spędzony wieczór. P. Boss - opinia (1) Bardzo sympatyczny kompleks sal kinowych . Boss Bardzo zaniedbane kino (1) Skorzystałam z Multikina pierwszy raz po rocznej przerwie. Straszne, co się z... Tanuki Żenada (2) Wchodzisz do kina, stoisz 20 min w kolejce (jak w każdym multikinie... A. Parking i obsługa (2) To kpina jest żeby kino nie miało bezpłatnego parkingu, nie dość że bilety... Karina uwaga, zepsuty projektor... (1) na sali nr1 jest zepsuty projektor... przez cały seans od 1 reklamy po napisy... widz REKLAMY (1) Reklamy to jest jakaś żenada - wczoraj byliśmy na "Wałęsie" - reklamy przed... ja nieprzyjemny wieczór!!! (1) Obsługa wprowadza w błąd, nie informuje o ważnych faktach- na przykład płatny... KP Szybcy sie wściekli (1) Trzeba byc kompletnym Debilem żeby na 20 40 wybrać najmniejsza sale która w... W Nie polecam popcornu karmelowego (3) Po raz setny albo i tysięczny, kupując karmelowy popcorn, dostałam 3/4... Agnieszka