ja - ocena (2) Szczerze nie polecam tego salonu. Dopóki jesteś klientem prywatnym - będą... ja Piotr - ocena (1) Profesjonalizm na jaki wszyscy zasługujemy. Najlepszy salon w Polsce Piotr Ewa - ocena (1) Najlepszy salon optyczny na świecie! Profesjonalni, życzliwi, uważni... Ewa
Król barbara - opinia (1) Dobra fachowa obsługa Król barbara Jan - opinia (1) Fachowość, profesjonalna obsługa, miła atmosfera. rewelacja! Jan Alexandra - opinia (1) Od 18 lat korzystam z usług Pani Dr. G., po drodze trafiali się inni lekarze... Alexandra Beata - opinia (1) Kupiłam okulary dla mojej córki. Pierwsze, więc było trudno. Ale dzięki... Beata Agnieszka - opinia (1) Duży wybór opraw i świetna obsługa . Agnieszka Józef - opinia (1) Dziękuję za szybką i sprawną naprawę moich starych okularów i wykonanie nowych. Józef Eliza - opinia (1) Polecam ! Do poradnii trafiłam z polecenia . Jestem bardzo zadowolona .... Eliza Marcin - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z obsługi, Pani Natalia bardzo profesjonalna badanie... Marcin Maria - opinia (1) Najlepszy salon optyczny w Trójmieście ! Maria Emilia - opinia (1) Polecam serdecznie, duży wybór oprawek, doradztwo na najwyższym poziomie. Emilia Damazy - opinia (1) Bardzo duży wybór markowych opraw okularowych.Okulary progresywne dobrane... Damazy Anetka - opinia (1) Profesjonalizm, miła i pomocna obsługa, świetni lekarze, optometryści,... Anetka Wiktoria - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa- zwłaszcza Pani Monika. Wiktoria Mariusz - opinia (1) Fachowa i miła obsługa, bardzo dobrzy okuliści. Polecam. Mariusz Katarzyna - opinia (1) Salon na najwyższym poziomie okulary markowe do wyboru dla każdego.Polecam... Katarzyna Mariusz - opinia (1) Ciesze sie, ze trafilem do tego salonu. W koncu poczulem sie zaopiekowany... Mariusz Darek - opinia (1) Miła obsługa, życzliwe nastawienie do klienta, tłumaczenie rzeczy o których... Darek