pycha (1) Kiedyś byłam częstym gościem słynnego MANEKINA ale od tego dnia , kiedy tam... Iwona Pysznie (1) W noc muzeów chodziliśmy po Starym Mieście i zmęczeni postanowiliśmy coś... Michał z rodzinka Nic smacznego (3) Byłam razem z mężem z nadzieją, że trafimy na coś pysznego. Byliśmy naprawdę... Karolina
REWELACJA!!! (1) Byliśmy dzisiaj. Lokal bardzo fajny, przytulny a jedzonko wyśmienite.... Janusz mniam (1) nowosc tortille , przepyszne jak nalesniki co podaja,swietny pomysl na mohito... janek Składniki wątpliwej jakości (1) Pomimo głodu nie byłam w stanie zjeść naleśnika, którego sobie zamówiłam.... Karina Arcy-pyszne! (1) Naleśniki są wyśmienite, naprawdę arcy-pyszne, do tego duże porcje. Lepszych... Ewa lokal dla mam (2) różowość i jaskrawość wystroju mi osobiście nie podchodzi, no ale to mało... Adam Magda Gessler im nie potrzebna ! (1) Jak jeść coś w Gdańsku to tylko naleśniki z Naleśnikowa :) wielkie owocowe... nela Jedzenie psuje cały klimat.... (1) Lokal bardzo fajny, dopracowany w kazym calu, nawet menu sezonowe drukowane w... SikorBart Michalina - opinia (1) Polecam, bo ładny wystrój, bo szybko i dobre jedzenie. Jednak nastawienie... Michalina Polecam! (1) Świetne miejsce na szybki, niedrogi posiłek. Plecam świeżo wyciskane soki i... Olix miło (1) Lokal urzeka wystrojem, aż nie można się napatrzeć! Jest kameralnie i to... Softie coś pysznego! (1) zachęcam wszystkich smakoszy naleśników do skosztowania naleśnika z mięsem... turystka z Radomia bardzo srednio (1) Ogolnie moge polecic na szybka, zdecydowanie 1 czy 2-os. przekaske. Obsluga... Aga Przytulnie i smaczne (1) Jestem po pierwszej wizycie i muszę przyznać, że miejsce jest naprawdę... Mirka pycha było (1) Podobało mi się wszystko: danie (makaron naleśnikowy zapiekany w sosie... Malcolmina smacznie (1) konkretna porcja za konkretne pieniadze :) zdecydowanie polecam. smacznie :) carolinka maciaz - opinia (1) za malo obslugi. jedna dziewczyna robi nalesniki, druga kasuje i podaje i... maciaz Rewelacja (1) W tym miejscu zgadza się wszystko - wystrój, klimat, jedzenie. Jest... Agata