Wojtek - opinia (1) Już od wejścia wita wspaniały ziołowy zapach. Obsługa bardzo miła. Zupy jak i... Wojtek Rafał - opinia (1) Pychotka, najlepsze naleśniki w 3-city Rafał Mirka - opinia (1) Bardzo smacznie, obsługa profesjonalna. Mirka
astrolog_ksawery miNDA - opinia (1) NAj leprza naleśniKARNiA u KRZYŚia od powstaniA !!!!!! Miła obsługa !!... astrolog_ksawery miNDA Anita i Adam - opinia (1) Byłam z mężem, pyszne naleśniki, wspaniałe zupy. Polecamy. Anita i Adam Stasiu - opinia (1) Naj, naj, najlepsze naleśniki, przepyszne zupy. Stasiu Zdzisław - opinia (1) Jedzenie na bardzo przeciętnym poziomie. Ceny absolutnie nie adekwatne do... Zdzisław Napiwek przed otrzymaniem zamówienia? (1) Dziwne zasady i polityka stosowana jest w tym lokalu. Nie dość że aby zamówić... Rodzina na niedzielnym obiedzie Naleśnikowo? Nie, dziękuje. (1) Przychodziłem tam z dziewczyną już od kilku lat. Było to "nasze" ulubione... Były staly klient Mam nadzieje na poprawę (1) Nigdy nie miałam większych zastrzeżeń, ale jakość usług zdecydowanie spadła.... Rozczarowana mama Czas oczekiwania.... (1) Niestety w kategoriach oceny brak "czasu oczekiwania", a za to u mnie 0! Nie... Danuta Samson Totalna ignorancja obsługi!!!!!!!! (1) Złożyłam dzisiaj zamówinie na wynos przez telefon, na początku zostałam... Aleksandra Zdecydowanie odradzam (1) Bardzo nieprzyjemna niespodzianka dla wegetarianina - zamówić z dowozem... qzz Smacznie, ale... (1) Można powiedzieć, że od początku istnienia tej restauracji jestem jej stałym... Big Tragedia (1) Jeśli w naleśnikarni gdzie zaledwie połowa stolików jest tylko zajęta, na... Ewa jakość obsługi fatalna (1) zdecydowanie nie polecam. w dniu dzisiejszym chciałem zakupić w menu makaron.... nieNALEŚNIKOWO Szkoda, że wszystko odgrzewane w mikrofali (1) Nie ma porównania świeżego naleśnika/lazanii itd. z daniem odgrzanym w... Han Rozczarowanie (1) Kiedyś z mężem i córką bywaliśmy w naleśnikarni co niedziele. Jak na... nibyocochodzi22 Zmiany na gorsze (1) Od czasu do czasu wpadamy do tej naleśnikarni, raz jest lepiej, raz gorzej,... Joanna Obsługa (1) Pani w okularach w ciemnym koczku-tragedia. Nicole