Podziękowanie (2) Trafiłem z rwą barkową i z uwagi na ból, w zasadzie nie byłem w stanie... Olgierd Absolutny Fachowiec (1) Trafiłem do P. Jarka w stanie na ostro tuż przed operacją kręgosłupa na cito... Dawid Dziekuje za pomoc (1) Myslalam , ze fizjoterapeuta idealny nie istnieje i nikt nie jest w stanie mi... Marzena
Mnie tez pomocy rehabilitacjyjnej udzielił (2) po urazie barku. Oraz miałem rozwalony kręgosłup i dyskopatie. Po... Mirek Gdański masaż kręgosłupa i terapia manualna dobrze postawiły mnie na nogi! (1) Dlatego mogę się tylko przyłączyć do reszty pozytywnych opinii o... Lida.S Polecam świetnego fizykoterapeutę (2) Rezonans magnetyczny wykazał dyskopatię 6mm, w połączeniu z rwą kulszową,... irek Przepuklina kręgosłupa (2) Do Pana Jarka trafiłem z dużą przepukliną kręgosłupa w odcinku lędźwiowym.... Paweł Skuteczność i profesjonalizm (2) Z powodu nawracających napięć mięśni i bólu zwiedziłam kilkunastu masażystów... D. Podziękowania dla Specjalisty (2) Dziękuję - bolało bardzo, niesprawna prawa ręka to koszmar .... dziś już nie... Jolanta Przybylska Profesjonalista. (1) Do pana Jarka trafiłem z już wyznaczonym terminem operacji usunięcia... Piotr Pozytwny (2) Pan łaczy rózne techniki i metody , nie trzyma się jednej metody. Moim... Agata Uraz barku i kręgosłupa (1) Do Jarosława trafiłem przez wspólnego znajomego, gdy miałem problem z... Andrzej podziękowanie (1) Chciałabym bardzo podziękować za profesjonalizm, empatię zaangażowanie.Pan... Krystyna ŁUKASZ - opinia (1) Miałem problem z powracającą przepukliną dysku( niezwykle bolesna sprawa), z... ŁUKASZ zerwane więzadło (1) Profesjonalny, dokładnie wszystko tłumaczy. Podkreśla jak ważna jest szybka... Dorota Pan Jarek jako jedyny postawił trafną diagnozę i mi pomógł! (1) Moim problemem było ciągłe uczucie parcia na pęcherz. Wszelkie badania nie... pa-cjent Profesjonalista i pasjonat! (1) Pana Jarka można określić w dwóch słowach: Profesjonalista i pasjonat.... Łukasz Pawlak Po kontuzji kolana ani śladu (1) Jednym słowem dziękuję. Dwie wizyty wystarczyły, aby mógł biegać po kontuzji... Marcin podziękowanie (1) Dzięki za pomoc .Chodzę a jak potrzeba to i biegnę . A tak niewiele... Mirosław Łuczak Piłkarz (1) Serdecznie polecam Pana Jarka . Jest to świetny rehabilitant oraz... Piłkarz