Paweł - opinia (1) Zdecydowanie negatyw! Na trasie okazało się, że przepaliła mi się żarówka... Paweł Wymiana kół z oponami letnimi Opel Meriva B (2) Przyjechałem na wymianę kół z oponami letnimi wraz z regulacją czujników... Mikołaj Wymiana opon i próba wymiana szpilek - beznadzieja (1) Panowie chyba dopiero uczą się na tym warsztacie wykonywać swoją robotę,... Pawel C.
Czuje sie oszukany (2) Zepsuly mi sie wycieraczki, przyjechalem umowic sie na sprawdzenie i... Maciej polecam (1) Od momentu otwarcia Norauta jeżdżę do nich, i nigdy się nie zawiodłam .... katarzyna Nie polecam (1) Chamstwo i opóźnienia. Nie ma mowy na takie traktowanie klienta. Nie polecam.... Patrycja Polecam (1) Wymiana opon na zimę, szybki termin, konkretna godzina, miła obsłu i... Ja m wymiana tarcz (1) Ja nie mogę złego słowa powiedzieć, załatwione szybko i sprawnie. A. Sobczak alternattor... (3) Jadąc nad morze mialem kryzysowa sytuacje z moim samochodem , dokładniej padł... urlopowicz NIE POLECAMY ! (1) Zostaly zamowione !!! I nalozone opony ktore sa nielegalne dla mojego... Byli klienci Ceny jak z KOSMOSU!!! OBsługa beznadziejna!!! (1) Jedna WIELKA PORAŻKA, personel to amatorzy z łapanki ulicznej, zero... GP Naprawa przebitej opony (1) Zostawiłem dzisiaj rano samochód z przebitą oponą oraz użytym zestawem... LB Jakosc sprzetu fatalna (1) Kupilem TV z dvd na zaglowki do samochodu za 300zl.Po 2 godzinach przestal... Igor wymiana akumulatora (1) Pracownik źle doradził wybór akumulatora, specjalnie spytałem się czy aby na... Michał Dno! (1) Totalnie nie polecam firmy. Zamawiam u nich osobiscie opony firmy nokian, bo... Szymon Nie polecam! (1) Przyjechałam tylko na wymianę paska wieloklinowego. Gdy wyjechałam z... mama wymiana paska octavia 1.9 tdi (1) Szybko. Nie mila obsluga. Po wymianie paska po 2 km auto zaczelo szarpac i... groszek Pomoc w drodze (1) W trasie z Lublina do Gdańska zagotowało się auto. Była godz. 16. Podjechałam... Andrea987 Opony (1) Zakup wymiana geometria. Super sprawnie Witold Wymiana oleju - porażka i olewactwo (1) Chciałem wymienić olej, swoje materiały filtr i olej 4l plus 1l ( do silnika... Sławek