Piotr - ocena (1) Solidna ekipa. Projekt mieszkania sztos. Wszystko poukladane tak jak zona... Piotr KatarzynaNawrocka - ocena (1) Skorzystałam z usługi wykończenia pod klucz w firmie NovaHouse, ponieważ... KatarzynaNawrocka Joanna Kaczmarek - opinia (1) Właśnie odebraliśmy klucze do naszego świeżo wykończonego mieszkania. Firma... Joanna Kaczmarek
Katarzyna Romaniuk - opinia (1) Serdecznie polecam firmę Novahouse do wykończenia wnętrz pod klucz. Firma... Katarzyna Romaniuk Klient - opinia (1) Zero zaangażowania, brak kontaktu, poprawki nie zrobione, nie wywiązują się z... Klient Jerzy - opinia (1) Firma działa bardzo sprawnie i szybko. Ich projekt to pomysł z moich marzeń.... Jerzy Rafal - opinia (1) Spotkanie z projektantem było bardzo kreatywne. Cały czas czułem się... Rafal Jacek - opinia (1) Zleciłem Novahouse projekt i wykończenie pod klucz. Miałem do dyspozycji na... Jacek Piotr - opinia (1) Cały czas byłem zaopiekowany przez projektanta, od projektu po samo wydanie.... Piotr Joanna - opinia (1) Współpraca godna polecenia. Bezproblemowi, konkretni i solidni. Pozdrawiam... Joanna Jarosław Gilewicz - opinia (1) Novahouse jest dla ludzi, którzy potrzebują profesjonalnej ekipy, która... Jarosław Gilewicz Joanna - opinia (1) Spotkanie pierwsze otworzyło mi oczy na to co mogę zrobić ze swoim... Joanna Marcin - opinia (1) Pierwsze spotkanie aranżacyjne w showroom zrobiło na nas wrażenie, zdobyliśmy... Marcin Tomasz - opinia (1) Bardzo dobrze przygotowana oferta, szybki montaż, indywidualne podejście,... Tomasz Arek - opinia (1) Polecam, jestem bardzo zadowolony z remontu mieszkania. Profesjonalna obsługa... Arek Marta - opinia (1) Umówiłam się na spotkanie z Novahouse, konsultacja z projektantem otworzyła... Marta Marta - opinia (1) Umówiłam się na spotkanie z Novahouse, konsultacja z projektantem otworzyła... Marta Rafał - opinia (1) Polecam firmę Novahouse. Urządzenie mieszkania przebiegło szybko i sprawnie. Rafał Tomek - opinia (1) Pomimo problemów technicznych, które wynikły w trakcie realizacji remontu... Tomek Dawid - opinia (1) Spotkanie z projektem novahouse uważam za bardzo udane, otrzymałem listę... Dawid