Serdecznie polecam - obsługa najwyższej klasy (1) Dzięki Pani Oli udało mi się w końcu zakupić ukochane mieszkanie. Zadbała o... zadwolona Klientka Profesjonalna obsługa (1) Profesjonalna obsługa na każdym etapie transakcji. Pani Ola jest najlepszym... Monika Profesjonalna obsługa w każdym calu... (1) Zawsze gotowi do bezzwłocznej pomocy pod każdym względem i co bardzo ważne... W.Szczesny
Bardzo polecam (1) Długo zastanawiałam się nad zakupem mieszkania i w końcu je znalazłam. Pani... Jolanta J. Pierwsze, własne mieszkanie (1) Moje pierwsze mieszkanie kupiłam za pośrednictwem Jolanty Odrzywolskiej.... Katarzyna Bardzo profesjonalna obsługa (1) Bardzo profesjonalna obsługa. Inna agencja męczyła się z naszym mieszkaniem... Rafał pełen profesjonalizm i szybka, bezproblemowa transakcja (1) Polecam to Biuro Nieruchomości, a w szczególności Panią Olę. Jej pełne... Katarzyna Nie moglam trafic lepiej... jestem bardzo zadowolona, profesjonalnie i szybko zostalam zalatwiona w najlepszym tego slowa (1) Pelna aprobata, polecam innym, szybko i profesjonalnie. Co do oplat - takie... Elzbieta Dudzinska - Dokpesi Polecam wszystkim szukającym sprawnej obsługi (1) Witam, Gorąco polecam usługi biura, moja sprawa została sprawnie i szybko... Marcin Gorąco Polecam. (1) Gorąco polecam usługi firmy. Jestem bardzo zadowolony. Działają błyskawicznie... Przemysław P. Pełen profesjonalizm, wyjątkowe biuro :) (1) Gorąco polecam każdemu kto planuje sprzedaż swojego M. Biuro w pełni... Patryk i Ola Polecam (1) Firma Odrzywolska&Wójcik bezpiecznie i profesjonalnie przeprowadziła mnie... Damian Polecam (1) Witam, korzystałem wielokrotnie z usług Odrzywolska&Wójcik Nieruchomości,... Andrzej nie moglam trafic lepiej! (1) Przez trzy lata probowalam sprzedac mieszkanie i nic....Dopiero,kiedy... KATARZYNA MIK Gorąco Polecam Agencje! (1) Polecam Agencję Nieruchomości "Odrzywolska&Wójcik" za sympatyczne podejście... Krzysztof Sprzedaż mieszkania (1) W biurze Odrzywolska & Wójcik uzyskaliśmy kompleksową obsługę sprzedaży... Marcin Za takim doradcą to i w ogień... (1) Gorąco polecam Agencję Nieruchomości Odrzywolska & Wójcik, a zwłaszcza Panią... Bartosz Kohnke Zakup mieszkania (1) Serdecznie polecamy współpracę z biurem Odrzywolska i Wójcik (Gdynia). Dzięki... Agnieszka i Robert pozytywną opinia dla biura nieruchomości (1) Polecam to biuro nieruchomości. Bardzo kompetentna obsługa, pomocna i życzliwa. Monika Polecam (1) Pełen profesjonalizm, fachowa i zarazem sympatyczna obsługa i pełne... Krzysztof