Hanna - opinia (1) To nie pierwsza moja transakcja w tej agencji - dlatego mogę powiedzieć, że... Hanna Polecam !! (1) Jeżeli szukasz mieszkania i jednocześnie pomocy przy jego zakupie to szczerze... Marcin Biuro godne polecenia! (1) Biuro Odrzywolska&Wójcik polecili mi bliscy znajomi i był to strzał w... Iwona Piszcz
M.Pruss - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa,umiarkowana prowizja,duża oferta M.Pruss Obcy w obcym mieście (1) Obce miasto, szukam mieszkania na wynajem już 3 miesiąc, w końcu znajduję... S. Dariusz - opinia (1) Pełna zaangażowania i fachowych wskazówek obsługa, wsparcie przy... Dariusz szybko i profesjonalnie (1) Biuro warte polecenia.Bardzo realna wycena i pomoc w przeprowadzeniu... Danuta Polecam Wszystkim :) (1) Profesjonalne podejście do Klienta, obsługa na Najwyższym poziomie. Wszytko... Kamil Miło, sprawnie, profesjonalnie... (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem Odrzywolska&Wójcik... Leszek Polecam!!! (1) Profesjonalizm z uśmiechem! Dzięki Agencji Odrzywolska & Wojcik sprzedałam... Ewa Joyce Rzetelna firma (1) Profesjonalizm oraz kierowanie się dobrem klienta spowodowało, iż z czystym... Paulina&Przemek Marek - opinia (1) Po niedawnym zakupie mieszkania za pośrednictwem biura Odrzywolska&Wójcik ,... Marek Michal - opinia (1) Nie mam dużej skali porównawczej, ale faktem jest, ze to właśnie biuro... Michal Pełny profesjonalizm (1) Moje już całkiem spore doświadczenia z agencjami obrotu nieruchomościami i... Wojciech Bardzo kompetentny agent (1) Agencja Odrzywolska Wojcik byla polecona mi przez znajomych ktorzy korzystali... Sophie Szybko i sprawnie (1) Korzystałem z usług tego Biura. Pani Hanna z dużym zaangażowaniem i pełnym... Dariusz obsługa (1) profesjonalna obsługa na każdym etapie Monika Polecam! (1) Firmę O&W wybraliśmy, ponieważ moja rodzina od lat korzysta z ich usług. Nami... Dominika i Rafał Jarosław Gromadzki - opinia (1) Wspaniała obsługa. Rzetelna , kompetentna i uczciwa firma, a takich mało jest... Jarosław Gromadzki własne M (1) firma Odrzywolska&Wójcik jest godna polecenia. kupowałem mieszkanie w Gdańsku... michał