Polecam! (1) Z początkiem tygodnia zostałem szczęśliwym posiadaczem własnego M a nie... Maciej NIE POLECAM (2) Pani O niesympatyczna, niegrzeczna, nie wzbudzająca zaufania. Polecany... Niezadowolony z biura O Opinia trzech pokoleń (1) Z usług Agencji Odrzywolska&Wójcik Nieruchomości nasza rodzina korzysta od... Achilles Wójcik, zbieżność nazwi
pełen profesjonalizm (1) Niezastąpiona pomoc i wygoda przy zakupie mieszkania. Miałam to szczęście, że... Daria Rojek Bardzo profesjonalnie i życzliwie (1) Z biurem Odrzywolska&Wójcik współpracuję od ponad 5 lat. W tym czasie kupiłam... Katarzyna Piotrowska Gdynia Karwiny (1) Profesjonalna ,miła ,skuteczna ,rzetelna obsługa biura nieruchomości.Gorąco... Piotr Rzetelna i profesjonalna obsługa !!!! (1) Zakupiła mieszkanie za pośrednictwem tego biura. Pani Ola Wójcik na bieżąco... Ilona Zdecydowanie polecam ! (1) Zdecydowanie polecam ! Przemiła i fachowa obsługa, w każdym zakresie. Kupiłam... Monika kawinska - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa Polecam wszystkim. kawinska Polecam! (1) Przez p. Odrzywolską sprzedawałam mieszkanie. Mieszkam poza Polska i już nie... Hanna mi się podobało (1) Ja nie mam dużego doświadczenia w innych biurach nieruchomości, ale jak ja... M.C.