Mirosława - ocena (1) Serdeczne podziękowanie dla Pani Jolanty Odrzywolskiej-Wójcik i Pana Leszka... Mirosława Edyta i Emil - ocena (1) Kupno mieszkania przebiegło sprawnie i przyjemnie, Pani Jolanta stanęła na... Edyta i Emil Katarzyna - ocena (1) Korzystałam z usług biura nieruchomości i jestem zadowolona. Pośrednicy, Pani... Katarzyna
Landlord - ocena (1) Miałem przyjemność współpracować od strony nabywcy. Z zasady nie potrzebuję... Landlord Kupujący - ocena (2) Pani sprzedająca nieruchomość skorzystała z pośrednictwa tego biura... Kupujący Iwona - ocena (1) Bardzo dziękuję Pani Magdzie Kmiecik i Pani Jolancie Odrzywolskiej za... Iwona Dorota Fengaras - ocena (1) Profesjonalna i kompleksowa obsługa.Polecam. Dorota Fengaras Jan Różdżyński - ocena (1) Bardzo dziękujemy Pani Jolancie Odrzywolskiej-Wójcik za skuteczną i pełną... Jan Różdżyński Paweł - opinia (1) Wszystko w jak najlepszym porządku. Sprawnie i szybko. Pani Jolanta zadbała... Paweł Janusz - opinia (1) Ostatnio sprzedając mieszkanie zleciłem sprawę do biura Pani Jolanty... Janusz Marzenna W. - opinia (1) Pani Magda Kmiecik towarzyszyla mi przy sprzedazy mieszkania od poczatku do... Marzenna W. Barbara - opinia (1) Bardzo miła współpraca, profesjonalizm Sprzedażą mojego domu zajmowała się... Barbara Polecam (1) Skorzystaliśmy z mężem z usług biura Odrzywolska & Wójcik Nieruchomości przy... Dominika i Jarek Rzetelna Firma i cudowna Pani Aleksandra Wójcik. (1) Długo z mężem szukaliśmy mieszkania na własną rękę bez powodzenia,... Jarosław i Patrycja Polecam w 100% Panią Olę (1) Bardzo fachowe doradztwo i obsługa. Pani Ola pomogła szybko sprzedać... Patrycja Jedno z niewielu rzetelnych biur w Trójmieście (1) Przez dwa lata szukania mieszkania nie udało nam się trafić na... Sabina Pełny profesjonalizm (1) W styczniu sprzedałem mieszkanie korzystając z pośrednictwa agencji... Bartosz Z Profesjonalna obsługa (1) Miałem przyjemność kupować nieruchomośc z pomocą Pani Odrzywolskiej i jestem... Marek C. Jestem na TAK! (1) Szczerze polecam kupno mieszkania za pośrednictwem tego biura. Trafiłam na... Joanna Bardzo profesjonalna i mila obsluga (1) Wynajmowalam mieszkanie po raz kolejny, zawiedziona poziomem obslugi mojej... Kasia