Świetny sklep! (1) Absolutnie polecam wszystkim dbającym o to, co jedzą! Kompetentni i mili... Ekolożka WRÓCĘ (1) Bałem się strasznie... Adam wziął sprawy w swoje ręce... Ja miałem... TatoJanka Polecam ! (1) Witam, zakupiłem w tej firmie drzwi wewnętrzne do całego mieszkania i jestem... Marek
Ta kobieta to anioł (1) Szczerze polecam Panią doktor. Bardzo sumienna, życzliwa, ciepła i do tego... Anna Sz Było bardzo dobrze, ale niestety - było ... (3) Jestem ... tzn. byłem stałym klienetem baru Tip-Top. Praktycznie jadłem tam... kam Grzegorz - opinia (1) Elita to solidna firma. Szkolenie jest na wysokim poziomie...instruktorzy... Grzegorz szczerze polecam (1) Zdecydowanie najlepsza obsługa, z jaką się spotkałam. Nadzwyczajna troska o... egle Dziekuje (1) Wszystko sprawnie i wporzadku.Polecam w 100%.Ceny konkurencyjne adam gdynia brutalnie potraktowany przez "ochronę" klubu ! (3) Po dokonaniu rezerwacji i wpłaceniu pieniędzy wybraliśmy w 8 osób na... Małgorzata Gośka - opinia (2) Zostałam mile zaskoczona co do jakości potraw i ceną jaka mnie zaskoczyła... Gośka alergolog-przyjaciel futrzaków (2) Dziewczyny mam ogromną prośbę. Moj mąz jest uczulony na kotka, mamy ja juz... foowo Fajny sklep!!!!! (1) kupiłam mężowi garnitur, 100% zadowolenia!!!!! pierwszy raz w życiu... Monika Co z higiena w saunie (1) Z higiena na bakier w saunie. ludzie wchodzą do sauny w majtkach bez ręcznika... klubowicz Karol BIG - opinia (2) ogólnie fajne ciuchy, ale ceny z kosmosu 100% więcej trzeba zapłacić niż w necie Karol BIG szok i masakra (1) robili u mnie 2lata wstecz myslaiem ze ta farsa zrobila samozaglade widze ze... zdzichu rozrząd, pierwsza wizyta w serwisie (1) wymiana rozrządu o połowę taniej niż u konkurencji Wymieniałem pełny rozrząd... silver mondeo Klientka - opinia (1) Od momentu, kiedy zmieniły się ekspedientki nie jestem zadowolona z obsługi i... Klientka Super szkoła!!!! (1) Wybrałam tą szkołę głównie z opinii tutaj zamieszczonych (wiem jakie są... Kasia typowy monopolista (2) Wystarczy poczytać stronę firmową,gdzie same nakazy,zakazy i... jerzyzaj Polecam (1) Psychoterapia na wysokim poziomie, bardzo wiele z niej wyniosłam.Daje kopa i... M