JUSTYNA - opinia (1) Profesjonalizm,miła obsługa-SERDECZNIE POLECAM !! Zostanę STAŁĄ KLIENTKĄ :))... JUSTYNA przykro mi .... (2) niestety bardzo slaby poziom,wiekszosc nauczycieli to amatorzy ktorzy byli na... Pinia Siwy - opinia (1) bardzo przyjemny personel, solidnie ,niedrogo ,naprawdę polecam Siwy
Super! (1) Uwielbiam makaron pod każdą postacią, dzięki temu miejscu mogę go zjeść tanio... A. Monika - opinia (1) Gorąco polecam!!! Pani Agata emanuje spokojem, podczas zabiegów można się... Monika Firma solidna i godna polecenia (1) Zakupiłem kasę w firmie Bimit i jestem bardzo zadowolony z urządzenia jak i... Irek Z czystym sumieniem POLECAM wszystkim (1) Córka (15 lat), z powodu bólu w kolanie, od dwóch lat wędrowała po... Ania i Ala Organizacja do bani. (1) Niestety, ale jestem zmuszona wystawić ocenę negatywną. Przyjechałam do Hali... Jagiszon Pozytywne zaskoczenie !! (1) Wykupiłam "groupona" na fryzjerstwo i przyznam, że szłam z nastawieniem, że... Kasia okap (1) W sobotę oddałam do serwisu okap marki (nie będę tutaj robiła reklamy jakiej... Basia Świetny specjalista (1) Pan mnie przestraszonemu nie mającego zielonego pojęcia o sprawie cierpliwie... Maciej WSAiB "Rules-:)" (1) Polecam, polecam, polecam.... Indywidualne podejście do studenta, pomoc na... Marta oszukany klient (1) witam wzmacniacz stereo oddalem do naprawy 10 01 2012 do tej pory tj 20 02... dzidek142@wp.pl Wszystko ok (1) Pizza bardzo smaczna ,zadowalajaca ilosc skladnikow, obsluga bardzo... Kasik super! (1) Agnieszka robi piekne zdjecia, ma wiele pomslow na pozy i ustawienia, potrafi... Gosia kawa w normie ale obsługa ...? (1) Kawa jak to kawa w "sieciówce", normalna. Ale zawiodłam sie na obsłudze - nie... isa Wszystko w porzadku (1) Polecam tę firmę. Zamówiliśmy meble dość wymyślne i skomplikowane, pan... Aldona Super Impreza Ostatkowa (1) Wybraliśmy się z przyjaciółmi na ostatki. Już na wejściu zaopiekowała się... Zadowolona 40 NIE POLECAM!!! (1) Zakład nastawiony typowo na wyciąganie pieniędzy od klientów. Brak... Frodo MIEJSCE Z KLIMATEM i PYSZNĄ KAWĄ (1) Polecam odwiedzić nowo odkryte miejsce, kawiarnia FUKAFE - gdzie serwuje się... izabela