POLECAM ! (1) Szkoła jazdy Elka School przygotowuje do egzaminu w sposób profesjonalny. Nie... Paula P. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Jeśli ktoś myśli o makijażu permanentnym to tylko tutaj. Mam zrobione brwi... Ewa, Rumia Hydraulika (2) Trochę wyobraźni przy metkowaniu złączek miedzianych. Połączenia lutowane... Sosiński Bogusław
Pyszności (1) Zdecydowanie polecam innym. Byliśmy z mężem w tej knajpce i się najedliśmy... GOSIA RAŻĄCA IGNORANCJA (1) Nie polecam nikomu, restauracja niby na wysokim poziomie, ale niestety pan... Małgosia Ośrodek godny uwagi (1) Cały etap szkolenia profesjonalnie przeprowadzony. Część teoretyczna... Szymon tabacznik Pranie dywanu + nakrycie wersalki (1) Nic dodać nic ująć po prostu SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pan Mirek jest wspaniały... Zofia z Gdańska POLECAM! (1) Polecam serdecznie wszystkim, którzy się zastanawiają nad wyborem kursu prawa... Karolina D Polecam z czystym sumieniem :) (1) Polecam sklep Legaro wszystkim, którzy chcą kupić zabawki a w szczególności... Marcel Miejsce, do którego chętnie wracam :) (1) Pani Agata to świetny fachowiec, profesjonalistka w każdym calu. Zabiegi... Joanna Szczerze polecam!! (1) Oddałam ekspres do naprawy w tym serwisie i już po 3 dniach otrzymałam... Asia Kierowcy (1) Ok że nowe ale obecnie jeżdżące NISKO PODŁOGOWE są złe obsługiwane porostu... Andrzej iza - opinia (1) Malo miejsca duzo ludzi za duzo!! iza Wreszcie coś innego:) (1) Byłam ostatnio w tym klubie i przyznam szczerze,że mimo niewielkiej... xxxx polecam (1) Szkoła jest genialna ! Panuje w niej przesympatyczna atmosfera zarówno w... Agnieszka Profesjonalizm w każdym calu (1) Pani Monika to mistrz w swoim fachu, piękne cięcie , perfekcyjny baleyage, a... Renata masakra!!!! (5) zarejestrować się telefonicznie to niemalże cud!!!, można parę godzin wisieć... niezadowolona SP 62 (5) W tej szkole znajdziesz ciszę i spokój. Nie zgadzam się z opinią że wszyscy... Zosia super sprawa (1) Ten kurs to super sprawa! Jest krótki ale można się nauczyć bardzo dużo. nie... Jaho Super!!Zamawiam czesto w Oliwie na Karpacką (1) Jedyna porządna firma w Gdańsku,która ma jedną stawkę na całe... Andrzej