Joanna - ocena (1) Profesjonalna i bardzo miła obsługa, świetny kontakt z klientką (starsza pani... Joanna Izabela - opinia (1) Super uczesanie wytrzymało całe weselę bez poprawek . Pani pięknie dobiera... Izabela Nata - opinia (1) Witam pierwszy raz miałam kontakt z Pania Moniaka,i jestem bardzo... Nata
Karolina - opinia (1) Od dziś tylko do Pani Moniki, miała uratować sytuację a wyszła kreatywna,... Karolina Sylwia - opinia (1) Pani Monika od roku jest moją fryzjerką i korzystam z jej usług co 2/3... Sylwia Zawsze 100% zadowolenia (1) Z usług pani Moniki korzystamy całą rodziną od kilku lat. Nigdy się nie... Klaudia 100 % profesjonalizm (1) Panią Monikę poznałam dobrych kilka lat temu , kiedy byłam na etapie... Renata Mogło być lepiej (1) Pani Monika czesała dzieciom i mnie fryzury przed komunia. Nie do końca... Dorota Fryzura na ślub (1) Polecam Monike w 10000% . Super zaopiekała sie moimi włosami , i uczesała... Basia Super,gorąco polecam! (1) Najlepszy fryzjer,super jakość usług,nie mam zastrzeżeń.Polecam każdemu! :) Warface Gorąco polecam! (1) Do pani Moniki trafiłam, kiedy mój fryzjer przeniósł swój salon i dojazd do... Aleksandra Dobre uczesanie, krótka trwałość (1) Pani Monika czesała mnie do ślubu. Fryzura była bardzo ładna i zgodna z tym... Dorota Gorąco polecam! (1) Pani Monika to fachowiec w każdym calu. Studniówkowa fryzura mojej córki-... Iza Polecam goraco! (3) Pelen profesjonalizm'.mialam dzis robione wloski i jestem bardzo... Adrianna 34Gdynia Fach w ręku, a na twarzy uśmiech (1) Korzystam z usług fryzjerskich p. Moniki od 3 lat, z małymi przerwami na... Stała klientka Polecam!! (1) Organizacja pracy, kreatywność, podejście do klienta - oceniam na 6! Fryzury... Kasia polecamy! (1) super sympatycznie, super profesjonalnie, a włosy - cudo :) polecam wszystkim! Małgorzata i Anna Wielki pozytyw! (2) Naprawdę polecam Panią Monikę ,nawet najbardziej wybrednym paniom! Pani... Anita Jestem bardzo zadowolona (1) Pani Monika, jest bardzo sympatyczną komunikatywną osobą. Dobrze ostrzygła... AGNIESZKA Gorąco Polecam (3) Usługa koloryzacji wykonana profesjonalnie, punktualnie w dobrej cenie. Nic... Edyta