Michał - opinia (1) Polecam szkole i instruktora Sławka, bardzo mily i sympatyczny i w dodatku... Michał Julita Juchnowicz - opinia (1) Szkółka super! Moim instruktorem był P.Marcin który bardzo dobrze i... Julita Juchnowicz M. - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Przyjazna atmosfera do nauki. Szkoła z misja. Kursant... M.
Patryk - opinia (1) Polecam serdecznie .Profesjonalne podejście, cierpliwość, wyrozumiałość.... Patryk Polecam! (1) Do szkoły trafiłem z polecenia mojej siostry, która była bardzo zadowolona... Wojtek R. Najlepsza szkółka (1) Również do szkółki trafiłam z polecenia i nie żałuję Katarzyna Świetna szkoła jazdy! (1) Bardzo dobra szkoła, która ma wyjątkowe podejście do kursanta. Nie jest on... kuba2000 SUPER!!! (1) Do szkółki Pana Andrzeja trafiłam dzięki mojej koleżance i jestem bardzo... Magda Polecam wszystkim OSK Przytuła. (1) Polecam wszystkim OSK Przytuła, wszystko szybko tanio, dobrze uczą kursantów,... Rafał Labuda Najlepsi.!! (1) Trafiłam do. OSK Andrzej Przytuła z polecenia i tak jak wszyscy mówili, nie... Natalia Super OSK (1) Jestem mega zadowolona. Pan Andrzej świetnie prowadzi teorie, wszystko... Angelika Najlepsza szkółka!! (1) Dziękuję instruktorowi Marcinowi ,który wykazał się dużą cierpliwością i... Martyna NAJLEPSI! (1) Nauka teorii z p. Andrzejem i jazdy z p. Marcinem przyniosły pozytywny wynik... Paulina SZKOŁA WARTA POLECENIA!! (1) Polecam Ośrodek nauki Jazdy, profesjonalna kadra, dogodne godziny jazdy, mila... ŁUKASZ Polecam w 100%! (1) Pan Marcin kontaktowy dobrze przekazuje wiedze ktora potem dziala cuda bo... Agy 10/10 (1) Polecam! Na jazdach super atmosfera,teoria super prowadzona przez pana... A Super!! (1) Super!!!! Dzieki Panu Sławkowi zdalam egzamin za pierwszym razem! Przed... Wiktoria PREFESJONALNI, SKUTECZNI, DEBEŚCIAKI (1) Trafiłam do OSK Andrzej Przytuła z polecenia koleżanki i jestem jej bardzo... Mirka Profesjonalni! Najlepsza szkoła! (1) Dziękuje moim instruktorom za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu, zdałam... Paulina Najlepszy OSK w Gdańsku (1) Zdane za pierwszym razem i teoria i praktyka! Z czystym sumieniem polecam... Maria