SERDECZNIE POLECAM :) (1) Co prawda na sam kurs chodziłam do innego osk, ale niestety nie czułam się... Patrycja Świetny ośrodek !!!!!! (1) Naprawdę dobry ośrodek szkolenia kierowców Bardzo polecam instruktora... Mikołaj Jędrys Świetny instruktor! (1) Polecam bardzo serdecznie pana Sławka! Naprawdę jest rewelacyjny, choć miałam... Marta
OSK Przytuła dla mnie NAJLEPSZY! (1) Znakomita obsługa, wysoki poziom nauczania, kurs prowadzony w pełnym zakresie... Marcin POLECAM!!!!! (1) Pełen profesjonalizm w każdym calu, konkretnie, bezstresowo, polecam z... Aga Gorąco polecam !! (1) Bardzo polecam ten Ośrodek szkolenia kierowców !! Miła obsługa, teoria... Piotrek Agusia (1) Nie ma sobie równych!!! Jeżeli z kogoś takiego,jak ja zrobił kierowcę,to... Agusia Andrzej Przytuła (1) Do P. Andrzeja trafiłam na dodatkowe jazdy .Jestem pełna uznania za jego... Elżbieta W. :) (1) Dla mnie wyjątkowy Instruktor. Profesjonalista. Atmosfera jaką wprowadza... Marta Pan Sławek, polecam ;) (1) Przed chwilą koleżanka poprosiła mnie, żebym jej poleciła szkole nauki jazdy,... Ewa Rewelacja ! :) (1) Bardzo polecam Pana Andrzeja ! Potrafi tłumaczyć, jest spokojny i opanowany... natka Serdecznie polecam (1) Serdecznie polecam ten ośrodek:) . Jazda z Andrzejem sama przyjemność,... Monika Bardzo polecam tą szkołę jazdy (1) Polecam tą szkołę zdałam za pierwszym razem dzięki Panu Andrzejowi super... Ania Pan Sławek (1) Dostałam numer do pana Sławka na jazdy dodatkowe . Jestem bardzo zadowolona... Ola POLECAM !!!!!!!! (1) Moja poniższa opinia dotyczyła oczywiście instruktora - Tomka.P. - włosy... EWELINA pan Andrzej Przytuła (1) Jestem bardzo zadowolona,jezdziłam 6 godzin z tym instruktorem i przez ten... Martyna Polacam (1) Konkretne i przydatne uwagi. Profesjonalna wyrozumiała kadra. Zdałem za... Łukasz Claudia - opinia (1) Szczerze polecam ten ośrodek, szczególnie jazdy u Pana Sławka, to bardzo... Claudia Lepiej trafić nie można. (3) Pierwsze kroki jako kierowca(uczeń) zrobiłem w tej szkole.Z czego jestem... Roman S. Prawo Jazy (1) Polecam szkolę, szczególnie jazdy u p.Sławka :) Zdałam za pierwszym razem... Agnieszka Wiśniewska