Prawo Jazy (1) Polecam szkolę, szczególnie jazdy u p.Sławka :) Zdałam za pierwszym razem... Agnieszka Wiśniewska Bardzo polecam (1) Polecam jazdy u Pana Sławka. Porządny człowiek, ma podejście do ludzi,... Paweł Jazdy z Andrzejem - bezcenne! (1) Trafiłam tu po innej szkole, trzech niezdanych egzaminach i trochę już bez... Ula
Gorąco polecam !!! (1) Polecam wszystkim szkołę - pełen profesjonalizm!! Pan Sławek Pecko zdołał... Marta Pełen profesjonalizm. (1) Polecam każdemu kto dopiero zamierza rozpocząć naukę, jak i tym, którzy już... Michał W. :) (1) Polecam dzisiaj 26 lipca miałem egzamin zdałem za pierwszym razem:) Polecam... Tomek Polecam!! (1) Dzisiaj tj. 17 czerwca miałam egzamin, było to moje piąte podejście.ZDAŁAM!!... D.Lider POZYTYW (1) Polecam każdemu lekcje nauk jazdy z Panem Sławkiem. Po wyjeżdżeniu 40 godzin... Krzysztof Super (1) Kilka godzin dokupionych u Pana Andrzeja pozwoliło mi zdać prawo jazdy... Dorota P. Kategoria B (1) Zdałem za pierwszym razem!!! Polecam szkołę, pełen profesjonalizm. Uczył mnie... Filip Aż miło polecić innym :) (1) Do szkoły Pana Andrzeja i Sławka Packo trafiłam z polecenia po skończeniu... Ewa opinia (1) POLECAM WSZYSTKIM TEN OŚRODEK ! Instruktorzy naprawde dobrze przygotowuja do... Paulina sławek pecko i andrzej przytuła (1) ja swoje slowa podziekowania chciałam głównie skierowac do najfajniejszego... ASIA Polecam pana Sławka (1) Nauczył mnie myśleć na drodze. Jest osobą rzetelną, słowną. Szanuje czas i... grazyna Lepiej nie można trafić :) (1) Naprawde szczerze polecam ten ośrodek. Pan Sławomir Pecko jest... Justyna Bardzo polecam :) (1) Wybrałam tą szkołę ze względu na bliskość i świetne opinie w internecie. Nie... Dominika renata (1) szkoła godna polecenia ja trafiłam przez przypadek ale nie żałuje po... Renata super (1) Iinstruktor profesjonalnie uczy, szanuje kursanta pieniadze, nie stresuje.... Jagoda Świetna szkoła.. (1) .., profesjonalnie i jak najmniej nudno prowadzone zajęcia teoretyczne. Jazdy... Zbyszek Najlepsza Szkoła Jazdy (1) Każdemu polecam!!! Zdałam za pierwszym razem, a zaczynałam od podstaw.... Ania Pł.