Rewelacyjna Szkoła Nauki Jazdy ! (1) Instruktorzy fenomenalni, można się z nimi pośmiać pogadać na każdy temat,... Krystian NAJLEPSI :) (1) Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta wynikiem czego był... ANKA Najlepszy OSK w Gdańsku (1) Polecam bardzo OSK Andrzeja Przytuły,zajęcia teoretyczne prowadzone... Oskar
Ania (1) Polecam zdałam za pierwszym podejściem Dziękuję Andrzej Dziękuję Przemek Ania Polecam (1) Nauka z P. Marcinem jest naprawde doskonala. Wszystko tlumaczy powoli i... Ada OSK ANDRZEJ PRZYTUŁA polecam zwłaszcza pana Sławka (1) Z czystym sumieniem polecam wszystkim OSK Pana Andrzeja. Panowie przygotowują... Patrycja Bardzo polecam (1) Bardzo polecam, instruktorzy bardzo cierpliwi, terminy jazd nie są odległe.... Martyna K Daria K. - opinia (1) Bardzo polecam ten ośrodek jazdy każdemu. Jazdy miałam z P.Sławkiem jest to... Daria K. Pierwszy raz za kółkiem i zdane za pierwszym razem! (1) Bardzo polecam Ośrodek Szkolenia Kierowców Andrzeja Przytuły. Uczył mnie... Kasia B. Najlepszy ośrodek nauki jazdy na świecie ! (1) Polecam bardzo ten ośrodek , gdyby nie Pan Marcin nie zdałabym prawa jazdy w... Sylwia Matwiej Najlepszy OSK (1) Nie był to ośrodek, w którym odbyłam kurs. Trafiłam tam z Poldka. A... xxx Rewelacyjnie... Polecam bardzo bardzo bardzo!!! (1) Najlepsi instruktorzy, najlepsze wyniki na egzaminie...to mówi samo za... Kursantka Rewelacyjna szkoła (1) Zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Na kurs... Adrian Rewelacja (1) Świetna Szkoła Jazdy, teoria prowadzona przez Pana Andrzeja- bardzo ciekawa i... Paulina najlepsza szkoła! (1) Swietna szkoła jak i instruktorzy.Zajecia z teori bardzo ciekawe i w swietny... Beata Dobra szkoła! bardzo! (1) Szkoła rewelacja. Zdane wszystko za 1razem ;). Bardzo polecam p. Andrzeja,... anonim Najlepszy OSK (1) Prawo jazdy mam już prawie od 6 lat. Uczył mnie P. Andrzej. Czytając... Kasia Andrzej Przytuła (1) Bardzo polecam szkołę jazdy P.Przytuły. Trafiłam do niej przypadkiem,... Martyna Profesjonalny OSK (1) Bardzo dobry ośrodek szkolenia kierwoców, Teoria u Pana Andrzeja ciekawa, nie... Mateusz PRAWO JAZDY (1) Bardzo polecam Pana Sławka , jazdy miłe, bezstresowe. Pan Sławek potrafi... Patrycja