Jakub S - ocena (1) Gorąco polecam szkołę jazdy i instuktura Marcina. Trafiłem do tej szkoły... Jakub S Ola A. - ocena (2) Dzisiaj udało mi się zdać państwowy egzamin praktyczny i jestem bardzo... Ola A. Karolina - ocena (1) Gorąco polecam! Pan Sławek to profesjonalista w każdym calu. Nawet tak... Karolina
Paweł - ocena (1) Serdecznie polecam, szczególnie Pana Marcina, świetne przygotowaie do... Paweł Agnieszka - ocena (1) Bardzo polecam Pana Sławka odpowiednia osoba na odpowiednim... Agnieszka Michał - opinia (1) Polecam Pana Darka, świetnie mnie przygotował do egzaminu i nauczył mnie... Michał Katarzyna - opinia (1) Polecam Pana Andrzeja i Pana Sławka. Zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny... Katarzyna Lusi - opinia (1) Pelen profesianalizm ze strony instruktorów. Najliepsza szkola! Polecam) Lusi Ola - opinia (1) Gorąco polecam Pana Marcina.Trafiłam tu na dodatkowe jazdy przed egzaminem.... Ola Mati - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam tę szkołę. Pełen profesjonalizm i oddanie... Mati Patrycja S - opinia (1) Serdecznie polecam szkole jazdy Pana Andrzeja Przytuły egzamin zdany za... Patrycja S Rafał - opinia (1) Korzystałem tylko z jazd dodatkowym z Panem Andrzejem - pełen profesjonalizm... Rafał Bohdana - opinia (1) Mega szkola Mega instruktor Pan Marcin, nie miałam innych instróktorów, ale... Bohdana Kennet - opinia (1) Szczerze polecam OSK Andrzej Przytuła oraz Pana Darka, który świetnie... Kennet Patrycja - opinia (1) Z całego serca polecam Pana Marcina . Przeszłam z innego ośrodka do tego na... Patrycja Patrycja - opinia (1) Do Pana Sławka trafiłam z polecenia. Mogę powiedzieć, że moje umiejętości... Patrycja Agata - opinia (1) Bardzo polecam jazdy doszkalające z Panem Andrzejem! Spokój, opanowanie oraz... Agata Grzechotnik - opinia (1) Po kursie w szkole Pana Andrzeja prawojazdy zdałem za pierwszym razem. Polecam Grzechotnik Gazownik - opinia (1) Mistrzostwo świata. Po kursie u Andrzeja egzamin teoretyczny zaliczony,... Gazownik Marysia - opinia (1) Szkoła godna polecenia. Zarówno teoria z Panem Andrzejem oraz jazdy z Panem... Marysia