Gerard z Rodziną - opinia (1) Pani Grażyna z Biura Obsługi Klienta jest bardzo uprzejma, pomocna ,... Gerard z Rodziną Ala - opinia (1) Bardzo kiepska obsługa, panie w okienkach co prawda są miłe i starają się... Ala Waldemar Czerwonka - opinia (1) Od sierpnia wystawiane są złe i niezgodne z podawanym odczytem faktury. Pani... Waldemar Czerwonka
Wiesław - opinia (1) Beznadzieja, jak chcesz coś wyjaśnić przez infolinie, to zapomnij - za każdym... Wiesław Krystyna Chodara - opinia (1) bardzo utrudniony kontakt telefoniczny, komunikat abonent nie osiągalny, Krystyna Chodara internetowe rozliczenia faktur (2) Jak to możliwe,żeby poważna państwowa spółka uniemożliwiała uczciwemu... Krystyna Owczarzak Marian - opinia (1) Macie monopol robicie z klientem co chcecie Obecny odczyt (z sufitu) 5000 kWh... Marian Skandal (2) Firmę informatyczną, która wprowadzała nowy system wylałabym na zbity... cala logowanie do e book (1) w ebook bajzel i tyle nie można od tygodnia się zalogować !!!!!! Samolewicz Infolinia, dodzwonienie graniczy z cudem (2) Pare miesiecy temu zmienili swoja strone www. Nowa odslona tragedia, problem... mieszkaniec Więcej "okienek" (1) Czas oczekiwania na rozwiązanie umowy = półtora godziny. Biblioteke tam... asica Czas obsługi w biurze obsługi klienta (1) Wszystko pięknie, ładne biura, miłe panie ale czas oczekiwania w kolejce -... Niezadowolony.. Marnotrawienie czasu klientów (2) Bardzo wiele czasu zajmuje załatwienie czegokolwiek. Najpierw trzeba odczekać... Karolina masakra (1) Odwiedziny w oddziale to prawdziwa masakra. Skomplikowane procedury... ja gazownia brrrrrr (1) Tak dzisiaj byłem faktycznie rozmowa jak z walcem brrrrrrrr .Wałowa forever STEFFAN ... (1) Poprzednie wizyty w PGNiG były torturą. Długie kolejki, mnóstwo spraw do... Kasia Opinia a właściwie skarga (1) W Starogardzie działające od lat biuro PGNIG zostało zamknięte. Na bramie, na... Zbigniew Jarosz Unikać jak ognia ! (1) Uzyskanie warunków przyłączenia graniczy z cudem! A samo przyłączenie obiektu... wiesław odczyt licznika (1) Soptkalam sie z bardzo mila obsluga. Znajomi uprzedzali ze powinnam wziac ze... niusia inormacja (2) Jestem oburzony. Zadzwoniłem na nr 583259902 i czekam ponieważ odezwała się... oburzony