PRO-DRY

Osuszanie i odgrzybianie Termowizja

Gdańsk, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 44/2

Asia - ocena (1) Po odgrzybianiu i ozonowaniu łazienka wygląda jak nowa! Pełen profesjonalizm,... Asia Michał Janowo - ocena (1) To nie jest zwykła usługa, to jest pasja i zaangażowanie. To nie tylko... Michał Janowo Robert Gdynia - opinia (1) Nie wiedziałem, że takie usługi jak lokalizacja przecieków istnieją. Pan... Robert Gdynia
Beata B. - opinia (1) Miałam sposobność skorzystania z usług dwukrotnie w dość krótkim odstępie... Beata B. Ola - opinia (1) Bardzo polecam firmę Pro Dry za fachowe doradztwo, terminowość i jakość... Ola Agnieszka - opinia (1) Osuszanie po zalaniu. Mam podwieszane sufity, więc do osuszenia był strop... Agnieszka Darek - opinia (1) Bardzo dobra firma, bez problemu zlokalizowali miejsce awarii i potem... Darek cashubian - opinia (1) Sprawdziłem jak zwykle na Trojmiasto.pl, mieli dobre opinie, umówiłem się na... cashubian cashubian - opinia (1) Sprawdziłem jak zwykle na Trojmiasto.pl, mieli dobre opinie, umówiłem się na... cashubian Polecam (1) Niskie ceny. Dobry kontakt. Fachowe doradztwo. Polecam Marek W. Profesjonaliści (1) Z usług firmy korzystałem dwukrotnie. Za każdym razem, elastyczne podejście... Marek Warto (1) Warto skorzystać z usług tej firmy, ubezpieczalnia bez zbędnych pytań oddała... Miki K. Firma godna zaufania (1) Szybko, sprawnie, profesjonalnie, czysto i bez problemowo. Warta zwróciła... David W. Polecam (1) Nie wiem co napisać, potwierdzam wszystkie pozytywne komentarze. Nie moglem... Jan Z. Pro-Dry Osuszanie po zalaniu, Gdańsk (1) Korzystałem z usług firmy Pro-Dry w związku z zalaniem mojego mieszkania w... Rafał S. Szybko, skutecznie, tanio (1) Osuszanie zostało przeprowadzone bardzo sprawnie, i co najważniejsze... Teresa R. Rewelacja (1) Polecam wszystkim którzy maja problem z namoczonymi scianami. Bardzo... H.K. Polecam (1) Fajna rzetelna firma, prace wykonane szybko i sprawnie. Ela Polecam (1) Bardzo profesjonalna firma. Szybko, sprawnie, czysto. Najpierw były oględziny... M.Laz Super firma. (1) Goraco polecam, prace wykonane ze szczególna starannascia, urzadzenia czyste... Daria Gdynia