PRO-DRY

Osuszanie i odgrzybianie Termowizja

Gdańsk, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 44/2

pełen profesjonalizm (1) Dziękuję za szybką i sprawną usługę osuszania mieszkania. gGoraco polecam... Pauula OK (1) Usługa wykonana na najwyższym poziome. Komunikacja, jakość, terminowość,... Mich.Sob polecam (1) Lokalizacja wycieku wody trafiona w 100%, osuszanie zalanego mieszkania... Mario
Jest OK. (1) Wykonana lokalizacja i osuszanie wykonane zostaly bardzo dobrze. Prace... Karol ze Swietojanskiej Firma godna polecenia. (1) Przedstawiona oferta przez firmę została wykonana w 100% tak jak to było... Magda Polecam. (1) Jedyna firma która znalazła przyczynę zamakania mojego mieszkania i... Sami Gorąco polecam. (1) Gorąco polecam, żadnych problemów z wykonanymi pracami, wszystko terminowo,... Dora świetna współpraca! (1) Bardzo profesjonalna obsługa już od pierwszego spotkania. Dostosowuje się do... Kłosek Nieszczęście - Szczęście (1) Nieszczęście - 7m3 wody wlały się w dwie kondygnacje mojego domu. Szczęście -... Mira K. Rewelacyjna komunikacja (1) Rewelacyjna komunikacja z pracownikami firmy, prace i wizyty wykonywane na... Adam N. zadowolona klientka (1) Jestem bardzo zadowolona z jakości usługi. Dokumentacja wykonana do... KL. Polecam (1) Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Katarzyna Rozwiązują problemy niedorozwiązania (1) Wszystko ok, fachowo i rzeczowo, opłata za usługę w przystępnej cenie.... mazgaj Świetna firma (1) Doskonały kontakt z klientem, rewelacyjnie wykonane prace, pełna pomoc i... DR Zadowolony klient (1) Polecam Pana Wojtka - fachowiec 100%. Wnikliwa diagnoza, a dopiero później... elcrack Osuszanie (1) Generalnie jestem bardzo zadowolony . Dobra komunikacja ze strony firmy i... Darek Bardzo dobra firma (1) Usługa wykonana bardzo dobrze i starannie. Zalało mi praktycznie całe... Kamila K. Jeśli potrzebne osuszanie to tylko od Pro-dry (1) Bardzo dobra firma, przez cały czas trwania prac nie było żadnych kłopotów,... Marek S. Profesjonaliści, godni polecenia (1) Mieliśmy zalane 3/4 mieszkania przez nieszczelną kanalizację- firma Pro-Dry... Paulina S. Godna polecenia firma (1) Firma która spełniła wszystkie moje oczekiwania, od finansowych po jakość... Dominik