PRO-DRY

Osuszanie i odgrzybianie Termowizja

Gdańsk, gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 44/2

Poleca (1) Miałem zalane całe mieszkanie, firma poradziła sobie doskonale z osuszeniem,... Marek K. Rewelacyjna firma (1) Jestem bardzo zadowolona i bede polecala innym. Firma rewelacyjna, sprzęt... Domi fekalia (1) Firma godna polecenia, Panowie mili i uprzejmi. Jakość usług - na wysokim... Marta
osuszanie domu po zalaniu (1) Firma Pro-Dry zajmowała się w naszym domu osuszaniem ścian i podłóg po bardzo... Aleksandra Restauracja Zacisze (1) Bardzo dziękujemy firmie PRO-DRY za fachowość i rzetelność. Bardzo jesteśmy... Restauracja Zacisze Polecam. (1) Sprawnie, czysto i bez problemów. Rzetelni, normalni i uczciwi ludzie, co... Karolina H. Osuszenie wilgoci pod posadzą w mieszkaniu (1) Pełen profesjonalizm, świetny nowy sprzęt, bardzo dobrze wykonana i... Michał Profesjonalna firma (1) Bardzo dobrze wykonane prace, jestem bardzo zadowolony. Polecam koziołek Bardzo dobra firma (1) Miałam bardzo mocno zalane mieszkanie, i tylko panowie z tej właśnie firmy... SPQR Rewelacja (1) Zadzwoniłem, wytłumaczyłem co się stało, rozmowa konkretna i na temat, szybki... Michał Kopyczyński Fachowa firma (1) Rzetelna firma polecam, świetny kontakt, świetne wykonanie, przystępna cena. Gdynianka Polecam - bardzo dobra firma (1) Znakomita firma. Doskonale wykwalifikowana kadra, znakomity sprzęt, nawet... Jacek Kubiak Firma na 102 (1) Dzięki znajomym udało się skorzystać ze sprzętu osuszającego. Firma pomogła... Marta Z. Gdynia Odgrzybianie i termowizja (1) Panowie za pomocą kamery termowizyjnej odkryli dlaczego mam na ścianie... Gość Osuszanie mieszkania (1) Polecam w 100%. Zalanie podposadzkowe w mieszkaniu, Panowie doskonale sobie... M Potwierdzam pozytywne opinie (1) Jestem bardzo mile zaskoczony - wszystkie opinie o firmie okazały się trafne.... Daniel S. osuszanie po zalaniu (1) Profesjonalizm; wiedza, doświadczenie. Zalany garaż okazał się okazał się... ALina dobra robota (1) Usługa osuszania została wykonana bez zarzutu. Dobra współpraca. R.Z. Lokalizacja i osuszanie łazienki (1) Bardzo dokładnie zlokalizowali miejsce z którego wylewała się woda, dzięki... Marta Borowska Osuszanie podlogi w piwnicy budynku wolnostojacego (1) Bardzo sprawny, terminowy i profesjonalny serwis. Ramon