PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH DZIECI

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
WITAM, TAK MYSLE ZE WARTO PORUSZYĆ TEN TEMAT I POZNAĆ WASZE OPINIE. DZIS WRAZ Z MĘŻEM BYLIŚMY NA ORLOWSKIEJ PLAŻY, BYLIŚMY TAM OK 2 GODZ., STOJĄCA TAM STRAŻ MIEJSKA SPISYWAŁA SAMOCHODY ZLE ZAPRKOWANE, ALE ROBIŁA TO W NIEBYWAŁY SPOSÓB, OTÓŻ PRZEZ TEN CAŁY CZAS NA ODCINKU 20 M , JEDZIŁA AUTEM LUB STAŁA W MIEJSCU NIE WYŁACZAJĄC SILNIKA , STRASZNIE SIE WKURZYLIŚMY 2 GODZINY NIEPOTRZEBNIE WYPUSZCZALI DO ATMOSFERY SPALINY, JAK TAK DALEJ POJDZIE TO JAKA BEDZIE WYGLADAL SWIAT NASZYCH DZIECI KIEDY ONE BEDA ZAKŁADAĆ RODZINY????NIGDY SIE NIE ZASTANAWIAŁAM NAD EKOLOGIĄ ALE KIEDYS ROZMAWIAŁAM Z MOJA BABCIA KTÓRA URODZIŁA SIĘ W 1918 R , ZMARŁA 5 LAT TEMU NIE UMIAŁA SOBIE POUKLADAC ZE PRZEZ TEN CZAS SWIAT TAK SIĘ ZMIENIŁ, ZAWSZE MI MOWIŁA ZE CYWYLIZACJA I TAK SZYBKI ROZWOJ TECHNIKI DO NICZEGO DOBREGO LUDZKOŚCI NIE WRÓŻY. JA TEZ TAK MYSLE, CIAGLE ZYJEMY W BIEGU I TAK NAPRAWDE MYSLIMY CO TERAZ ALE JEŚLI KOCHAMY NASZE DZIECI TO SĄDZE ZE NASZE MYŚLI POWINNY SIĘGAĆ TROSZKĘ W PRZÓD. POSTANOWIŁAM Z MĘŻEM ZE BEDZIEMY OD DZIS ZASTANAWIAC SIE NAD CODZIENNYM ZYCIEM , OSZCZEDZAJĄC WODĘ , PRAD, JUZ SORTUJEMY SMIECI ALE NA TYM NIE ZAKOŃCZYMY A WY COŚ ROBICIE W TYM KIERUNKU?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH DZIECI

stosuję pieluszki wielorazowe
obliczono, że jedno dziecko pieluchowane jednorazowymi pampersami zostawia ich po sobie 2 tony - a to się nie rozkłada,
do tego pranie w orzechach indyjskich - sama ekologia lub innych środkach biodegradowalnych
polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH DZIECI

Aniella podziwiam z tymi pieluszkami wielorazowymi!!

Ja sortuje smieci , oszczedzam wode,prąd,papier, nie uzywam foliówek robie tak juz od lat:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH DZIECI

wbrew pozorom pieluszki wielorazowe to nie jest w dzisiejszych czasach wyczyn - zakłada się je tak jak zwykłego pampersa, mają piękne kolory, łatwo się piorą, dobrze wchłaniają - to już absolutnie nie musi mieć nic wspólnego z tetrą jak drzewiej bywało ;) więc wystarczy trochę dobrych chęci i trochę niestyty więcej grosza na start
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH DZIECI

Aniella, napisz jakiej firmy używasz pieluszek lub prześlij linka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chciałbym Wam polecić sklep internetowy - https://rodzinaeko.pl/eko-dom , w którym znajdziecie najrózniejsze produkty ekologiczne codziennego użytku. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (20 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

Nie mam ochoty na seks przy tabletkach antykoncepcyjnych (19 odpowiedzi)

Witam. Czy ktoś również dostrzegł u siebie taki problem? Dodam,że z tabletek nie zrezygnuje bo...