Justyna - opinia (1) Już dwukrotnie udaliśmy się na niedzielny obiad w rodzinnym gronie do Piwnicy... Justyna O. - opinia (1) Super miejsce, ciekawy wystrój i lokalna kuchnia i pyszne piwo! Polecam O. Michał - opinia (2) Fantastyczna zabawa sylwestrowa. Pyszne jedzenie i duże porcje! Szczególnie... Michał
zamknięta knajpa (1) Kochani, Planowaliśmy wesele w tej restauracji jednak na początku stycznia... Kinga Porażka Sylwestrowa (1) Część wędlin śmierdziała. Kelnerka olała sprawę i dopiero pomogła interwencja... Włodzimierz Sieg weselicho pierwsza klasa (1) Marzyłam o eleganckim weselu w centrum Gdańska i takie było. Boska... Karolina Krolewskie wesele (2) Nasze wesele na dlugo pozostanie w pamieci gosci...sala wystrojona pieknie, w... Olivia obsluga na nie! (2) bylam kilkakrotnie w piwnicy rajcow i nie mialam zadnych zastrzezen az do... Natalia wesele na 74 osoby (1) 1go maja br. odbyło się nasze wesele. Standardowe menu nieznacznie przez nas... Iza Mały niedosyt (1) Potrawy w smaku smaczne, mały minus za obsługę. Moi zdaniem kelnerka... asia_9 studniówka w wyjątkowym klimacie (1) Zarówno wystrój, jak i obsługa na najwyższym poziomie. Profesjonalizm w... wychowawca klasy maturalnej polecam :) (1) Byłam w poprzednią sobote :) i miło mnie zaskoczyli (obsługa interesowała sie... Nikita987 dobre jedzenie (1) Smaczne jedzenie i super lokalizacja . Strona fajna. Ludzie przeciez to... kolo piotr polecam (1) Oststanio byłam tam na obiedzie .Polecam!!!!! Gratuluję nowej strony... kasia jest dobrze (1) Polecam kaczkę po gdańsku , pyszne danie.Wystrój nienaganny Poza tym miła... ania Fajna knajpka (1) Ciekawa restauracja , piękna sala , obsluga miła.Wszystko ok kasia Super lokal warty polecenia (1) Moim zdaniem rewelacyjny lokal który szczerze polecam każdemu .Super... mrMarios Mam rowniez krytyczne zdanie. (1) Po chrzcie wnuczki poszlismy tam na obiad,jedzenie podano zimne... Jadwiga. Ok (1) Ciekawe miejsce ,jedzenie dobre.Pomieszczenie przed barem-sala z klimatem... Nina może być (1) Wystrój restauracji fajny.Jedzenie smaczne ale drogie !! Ogródek może... anita i patryk