Pizza Napoli

Pizzerie Jedzenie na telefon

Gdańsk, gen. Emila Augusta Fieldorfa 2

Maja - opinia (1) Pizza pyszna, nie trzeba czekać na nią długo a do tego przemiła obsługa.... Maja Jan - opinia (1) Nie mam nic do zarzucenia. Pyszna pizza miła atmosfera i przystępne ceny. Jan Bartłomiej Muracki - opinia (1) Bardzo dobra pizza, fantastyczna atmosfera, polecam :) Bartłomiej Muracki
Seba - opinia (1) Bardzo dobra pizza i miła obsługa, gorąco polecam. Seba Agnieszka - opinia (1) Pizza bardzo nierówna. Jadłam kilka razy na miejscu jak i na wynos. Raz... Agnieszka WP - opinia (1) Obsługa miła i smacznie - stacjonarne. Na wynos również na umówiony czas. Jak... WP Bartosz - opinia (1) Najlepsza pizza w Gdańsku, a szczególnie pizza miesiąca z truflami, chilli,... Bartosz Marcin - opinia (1) Polecam gorąco! Pyszna pizza z Neapolu. Bogata oferta, przystępna cena.... Marcin Karolina - opinia (1) Świetna pizza neapolitańska, wysoka jakość składników i miła obsługa! Bardzo... Karolina Kasia - opinia (1) Pyszna pizza i super ludzie!!! Kasia Krzysztof - opinia (1) Pizza zdecydowanie najlepsza w Trójmieście! Pizza jest typowo neapolitańska... Krzysztof Darek Rum. - opinia (1) Super sprawa ta pizza z pieca!pierwszy raz tska jadlrm i juz innej nie rusze... Darek Rum. morris - opinia (1) świetna pizza neapolitanska! mozna sie poczuć jak w Neapolu. Polecam.... morris miki - opinia (1) Super miejsce. polecam wszystkim.Nie dawno wrocilem z Neapolu, mogli by... miki Pucinella - opinia (1) Wszystko na swoim miejscu :) pyszne ciasto oraz wysokiej jakosci skladniji... Pucinella Trójmiejski głodomor - opinia (1) Wszystko ok, bardzo dobra pizza, obsługa bez zastrzeżeń. Polecam! Trójmiejski głodomor Marta k - opinia (1) Pizza rewelacja. Zdecydowanie top 3 w Trójmieście. Serdecznie polecam dla... Marta k Zbulwersowana - opinia (1) Byłam pierwszy raz i ostatni. Pizza quattro formaggi nie stała nawet koło 4... Zbulwersowana Bartosz - opinia (1) Dla mnie najlepsza pizza w okolicy. Bardzo miła obsługa. Przyjemny,... Bartosz Pycha! (1) Najlepsza pizza w trojmiescie! Super piwa, wina oraz wyjątkowo pyszna pizza.... Melka
1