jak jest z tą ekonomią UE? (18) Witam, na wstępie dodam, że chce się czegoś dowiedzieć, a nie przekazać... Nehemiasz Atak na Polskę (3) Cała ta sprawa katastrofy smoleńskiej jest b. grubymi nićmi szyta. Tutaj nikt... Pełzaczek Co zrobić z chamem ? (10) Red. Skwieciński napisał kiedyś świetny tekst w Rzepie p/t "Milczenie złe dla... zetjot
Chyba udało mi się zidentyfikować Halewicza... (5) Czy to on?... ... Jak się posługiwać rozpaczliwcem, nie tylko na basenie (14) Występy Halewicza i mu podobnych sprowokowały mnie do następujących uwag: W... zetjot Polska nie jest żadną demokracją (26) Nominalnie w Polsce obowiązuje prawo oparte na Konstytucji, określające... zetjot wysyp pozwów Komisji Europejskiej przeciw Polsce (1) Komisja pozywa nas za opłaty lotniskowe, za niepełne wdrożenie dyrektywy... cytolog istotki (3) Zdaję sobie sprawę, że są tu inne wątki , typowo muzyczne, ale myślę, że... nie pamietam Co byśmy bez Balewicza zrobili ? (8) Drodzy forumowicze, co byśmy zrobili bez Balewicza na tym forum ? Balewicz... zetjot Gdańsk znowu na tapecie (2) No i znowu Gdańsk popisał się głupotą. "Czy my wiemy co myślimy ?" Zapytał... zetjot Polityka Socjalna (18) Czy polityka socjalna to jest to samo co polityka społeczna? Niech mi ktoś... Studentka Obywatel - największy przegrany rządów Obywatelskiej Platformy (1) Zadziwiająca potulność rodaków,ich przekonanie,że władza jest... zetjot Nagrabił sobie Gdańsk, oj nagrabił (2) Dzisiaj oddam głos komentatorowi na blogu Ziemkiewicza w Rzepie, bo jest... zetjot Halewicz - pisowska piąta kolumna w szeregach lemingów (13) Trudno o lepszą antyreklamę dla rządu niż archetypowy peowski matoł - niezbyt... Jan pamiętajcie, 300 miliardów złotych wywalczy PO (2) Stawką tych wyborów jest 300 miliardów złotych Nie tylko wywalczymy... lodożerca Zagadka... (47) Co takiego zostało napisane na Forum, co spowodowało u Halewicza nadaktywność... sadyl Gdy zaczyna się dowód od tezy, to można udo­wod­nić każdą bzdurę - o Smoleńsku i Biniendzie trochę (11) Ciekawy tekst o słynnym profesorze Bieniendzie: "Na czym oparte są te... Halewicz Ratlerek rulez (4) Wracam do wczorajszego zamieszania na forum spowodowanego manewrami... zetjot Protestsong Balewicza (21) Zgroza, okropność, za każdym krzakiem czai się jakiś pisior z pisiakiem.... zetjot Podsłuchane podsłuchy podsłuchują? (1) źródło PAP: "Od czasu, gdy kierownictwo CBA na miejsce Mariusza Kamińskiego... Halewicz