Dwie kwestie obciążające policję a zatem i władzę (3) Choć wczoraj wpieniło mnie maksymalnie Radio Gdańsk, to jednak poziom tej... zetjot Europa jutra (4) http://pl.radiovaticana.va/m_articolo.asp?c=638505 ciekawe, co na to... ds Prawdziwa polityka.. (2) Przed chwilą obejrzałem... sadyl
Wrażenia z Marszu Niepodległości (2) Po nocnym powrocie z Warszawy, od rana sprawdzam w stacjach radiowych... zetjot Wybiera się ktoś na jakąś manifestację ? (11) Czy ktoś wybiera się na jakąś manifestację ? Bo ja wybieram się do Warszawy i... zetjot Red. Gmyz a reżim w Polsce (7) Osobiście jestem zdania, iż z tym artykułem o trotylu na łamach... niewolnik kasy ten Radek, co jest ministrem, to chyba troche człowiek niespełna rozumu (12) http://www.rybinski.eu/2012/11/tweet-wart-miliard-dolarow/ to i inne jego... IlovePO III RP bez złudzeń, polecam lekturę (1) W tytule powinno być "III RP", ale coś z systemowym edytorem jest nie tak, bo... zetjot wybory USA a Ukraina (1) czy ktoś mnie oświeci? co jest grane z wyborami USA a Ukraina, tam wyniki z... K&Z rządzi PO - Polacy wracają z emigracji - chyba? (1) Pamiętacie jak Płemieł obiecywał, że Polacy wrócą z emigracji?... IlovePO Lista wstydu PO (16) polecam wszystkim... vvv III RP - powtórka z peerelu (1) Gigantyczna machina produkowania alternatywnej rzeczywistości, nakładania na... zetjot RAZ o III RP - dlaczego pchamy taczk,i pchamy, a g... z tego mamy (1) Poniżej przedstawiam skrócone, najbardziej istotne, fragmenty z pierwszego... zetjot Demokracja po polsku, czy europejskość? (2) ot jeden z 460 przedstawicieli Narodu... vvv Bełkot - bękart bezrozumu (1) Ktoś mnie zapytywał na blogu, gdzie ta erupcja bezrozumu. A to proszę... zetjot Dziwny kraj (18) Polska to dziwny kraj... ... Stanowisko prokuratury ws. doniesień o trotylu w Tu-154M (17) Źródło onet.pl "- Chciałbym uspokoić opinię publiczną. Powołani biegli... Halewicz Album Lilly Jacob - wolskim antysemitom do refleksji w listopadową noc. (15) 18-letnia Lilly Jacob została deportowana wraz z rodziną, jak większość Żydów... Halewicz Od katastrofy umysłowej do katastrofy smoleńskiej (3) Przyznam się, że znacznie bardziej niż sama katastrofa smoleńska, interesuje... zetjot Kapitalizm upadł (7) Przyczyn wpływających na trudności w podaży miejsc pracy jest z pewnością... niewolnik kasy