RZAD 8 listopada po CICHU przeglosował uprawy GMO w Polsce (19) Dla dobra waszych i naszych dzieci. Czytał ktos cos w gazecie? Bylo o... seteczka Zetjot i jego krucjata przeciwko Radiu Gdańsk - przyczynek do dyskusji (12) Szanowni Państwo, Po zniknięciu Halewicza w tajemniczych okolicznościach... bez halewicza troche nudno Kogo Radio Gdańsk obsadza i w jakiej roli (1) Od dwóch dni Radio Gdańska usiłuje, przy użyciu błyskotliwych, grubymi nićmi... zetjot
Z głębokim wzruszeniem troskę władzy doceniam... (10) Tak się wczoraj wieczorem wzruszyłem nieustanną obecnością pana premiera w... zetjot Radio Gdańsk na tropie faszystów... (3) Radio Gdańsk na tropie faszystów... Radio Gdańsk wspina się na wyżyny sztuki... zetjot Odzyskaliśmy szacunek na forum międzynarodowym a Polska jeszcze nigdy nie miała tak silnej pozycji w Europie jak dziś - Donald (2) http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151257553094424&set=a.1015107137... cytolog Wilk nawołuje owce do porzucenia mowy nienawiści ... (1) ... a premier zaszczyca nas dzisiaj swoją nieustanną obecnością na ekranie.... zetjot Dementi w sprawie budowy muru wokół Sejmu (3) Jako że pojawiły się przekłamiania i dezinformacja w kwestii ewentualnej... zetjot Tusek - krótkie pytanie. (4) Czy Wy też już nie możecie go słuchać? Mierzi mnie to jego perfidne gadanie... mam dość Te reportaże koniecznie trzeba zobaczyć !!! (20) Witam. Jeśli nie masz uprzedzeń i blokad oraz nie zakładasz swej nieomylności... niewolnik kasy Kto pamięta ile miliardów nam rząd obiecał? (2) Ja pamiętam reklamówki wyborcze o 300 mld Pamiętam też drugie expose... IlovePO sukces ekonomiczny EURO ?! (2) przeczytałem artykuł :... Nehemiasz Tysiąc szkół na tysiąclecie - 500 zamachowców na 5-lecie rządów PO (1) Język mam niewyparzony i zawsze coś chlapnę - wczoraj albo przedwczoraj... zetjot Co lemingi rozumieją z historii i "Pokłosia" ? (7) Skoro lemingi uważają,że to problem polityczny - podskórnie, ale jak... zetjot Grupa terrorystyczna spod znaku Radia Gdańsk (2) Stanisław Lem proroczo pisał dawno temu o bombie informacyjnej jaka pojawi... zetjot zdjęcie roku jak Adamowicz ciągnie... (91) ... samolot OLT... lol Jak kłamać mówiąc półprawdy (3) We czwartek rano w Radio Gdańsk wysłuchałem audycji na temat filmu... zetjot Jest super a nawet hiper - posłuchajcie Radia Gdańsk (7) "Kraj się rozwija, biznes się rozwija, Polska podskoczyła na...... zetjot Kto się ze mną zamachnie ? (1) Wybieram się w sobotę do Brygidy i na nasz pomorski Marsz w sobotę o 12.oo.... zetjot Jak wykolegowano obywatela czyli... (1) ... jak powstaje ruch rewindykacji praw obywatelskich, o ironio losu. W... zetjot